Михайлюк завершив виступи у "березневому безумстві"

«Канзас Джейхокс» завершує виступи у головному баскетбольному турнірі NCAA.

За океаном продовжується фінальна частина студентського чемпіонату NCAA. Протягом кількох тижнів 64 кращі команди країни грають між собою у матчах на виліт. Цей турнір отримав назву «Березневе безумство». Серед кращих команд бере участь й коледж Святослава Михайлюка – Канзас. Команда черкаського баскетболіста отримала другий номер посіву у північно-західному регіоні.

Сьогодні «Канзас Джейхокс» провели матч третього раунду підсумкового турніру. Суперником стала 7-ма сіяна команда «Вічіта Стейт». Перемагаючи протягом першої половини, гравці «Канзасу» провалили другу частину матчу й зазнали поразки з рахунком 65 : 78. Святослав Михайлюк провів на майданчику трохи більше двох хвилин за які віддав одну результативну передачу та невлучно проатакував з периметру. Загалом, Михайлюк взяв участь в обох матчах Березневого безумства, щоправда у кожному грав не більше двох хвилин.

На цьому, сезон для Канзасу завершується. Команда черкаського баскетболіста фінішувала серед 32-ох кращих команд ліги. А фінішує Березневе безумство 6-го квітня. Серед головних фаворитів на трофей – Кентаккі, Дьюк та Вісконсін.