Кущак20-1--00-00001-
всього (9)-19-3711-305-7421251671242076
в середньому22.351.4%36.7%71.4%0.42.32.81.80.81.30.42.28.4
тренер: Максим Фомічов

«Черкаські Мавпи» - «Політехніка-Галичина» - 84-76 (23:19; 15:20; 16:19; 30:18;)

«Черкаські Мавпи» перервали свою невдалу серію матчів. Команда Максима Міхельсона на своєму майданчику розібралася з «Політехнікою-Галичиною» - 84:76. Цьому посприяв черговий рекорд результативності Андрія Кальніченка (37 очок та 10 підбирань) і вдала гра на підбиранні господарів майданчику.

З перших хвилин матчу львів’яни почали відпрацьовувати атаки з периметру. Полюляк відразу реалізував два триочкових і дозволив своїй команді лідирувати добрий відрізок стартової десятихвилинки. Зважаючи на те, що гості зробили акцент на потужний захист власної трисекундної зони, черкасцям довелося будувати ривок у відповідь теж через атаки з периметру. Продуктивно витоптували триочкову дужку Кобець та Кальніченко. Іменинник зі старту матчу взяв на себе функцію лідера і ще в першій десятихвилинці здобув 10 очок. Це допомогло черкасцям виграти стартовий відрізок гри – 23:19.
   У другому періоді львів’яни продовжили бомбардувати кошик «Мавп» з дальньої дистанції. Високий відсоток реалізації у цьому компоненті вплинув на хороший відрізок гостей, які знову перехопили ініціативу. І це навіть на фоні повної переваги «Мавп» у боротьбі за відскок. Шемосюк та Полюляк ще в першій половині реалізували 7 дальніх атак «зелених», які у цьому відтинку гри виглядали значно переконливіше «Мавп». Від вбивчого ривка суперника «Мавп» врятував неймовірний заряд на атакувальні дії все того ж Кальніченка, форвард ледь не самотужки у цьому періоді дав відповідь супернику і примусив команди піти на велику перерву майже за рівного рахунку – 38:39.

Після малоемоційної першої половини гри команди видали видовищну другу частину матчу. Першими з анабіозу вийшли «політехи». Дисципліна у захисті та своєчасне пробудження пари Давидюк-Орленко взагалі ледь завчасно зупинили інтригу у грі. До середини періоду «Галичина» зробила рахунок 55:44 – на свою користь. Саме з цього моменту розпочався камбек господарів. Організований командний захист та кілька перехоплень із швидкими завершеннями додали емоцій у грі «Мавп». Неймовірно важливими у цьому плані стали і два потужних данки Ігоря Крівцова, який в атаках з гори не помітив захисту суперника. Такий підйом, помножений на домашню підтримку, не зупинили ані серія тайм-аутів від гостей, ані епізодичні сплески активності від Тютюника і Зубрицького. Черкасці відносно швидко розвіяли комфортну перевагу суперника і відкрили плацдарм для результативного завершення матчу.

Здобувши 37 очок, Кальніченко повторив досягнення Вілла Соломона 2011-го року
   Зупинити напад господарів у заключному періоді львів’яни вже були безсилі. Тридцять очок за десять хвилин – такий результат швидких та результативних атак господарів. Відштовхуючись від продуктивного пресингу задньої лінії Кобець, Кальніченко та Хемілтон впевнено нарощували перевагу у рахунку. Зважаючи на це «Мавпи» доволі переконливо виглядали у клатчі матчу і здобули цілком заслужену перемогу – 84:76.

Вже у неділю "Черкаські Мавпи" зіграють свій останній матч регулярної частини Суперліги. У гості приїде МБК "Миколаїв".