«Миколаїв» – «Черкаські Мавпи». Напередодні гри

Інфо: 

24 жовтня. Миколаїв, ПС «Надія»
Початок: 17.00
Трансляції: Сайт ФБУ 
та «Черкаських Мавп»
Зустрічі команд у міжсезоння: 1:1
Дуель матчу: Цикалюк - Завадський


   Завтра «Черкаські Мавпи» проведуть свій перший виїзний матч у новому сезоні. Суперником команди Максима Міхельсона буде МБК «Миколаїв». Обидва суперники на старті чемпіонату відіграли по два матчі. Після них черкасці неочікувано опинилися у нижній частині турнірної таблиці.  Тому після програшу лідерам чемпіонату («Кривбасу» та «Хіміку») питання про перемогу наших хлопців стоять, як ніколи гостро. Навряд чи слід очікувати легкої прогулянки у Миколаєві. Корабели за підбором гравців виглядають міцним середняком першості. Цикалюк, Чемякін, Онуфрієв та Шостуха у цьому сезоні вже привели свою команду до переконливої перемоги над «БІПою». Дома традиційно миколаївці виглядають мотивованими і переконливими. У це важко повірити, але у виїзних матчах регулярного чемпіонату «Мавпи» за останні чотири сезони жодного разу не обігравали «Миколаїв»!!!

   Не змогли обіграти у «Надії» черкасці свого найближчого опонента і у передсезонній грі. У вересні «Мавпи» поступилися «Миколаєву» – 60:70. Однак через кілька тижнів хлопці Міхельсона взяли реванш на «Кубку Венето» – 76:56.

   Значно більше часу підготуватися до матчу було у «Миколаєва». Команда Сергія Кірлана свій матч проти «Хіміка» відіграла тиждень тому. А от черкасці екзаменували чемпіона два дні тому. Такий графік тренерський штаб черкасців особливо не лякає. 

Максим Міхельсон, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «У матчі з «Хіміком» ми грали на перемогу і дуже багато сил витратили. Грали коротким складом, але, з іншого боку, ми матимемо ігровий тонус. Приміром, Саша Сізов лише почав набирати свої кондиції і у грі з «Хіміком» у нього не все виходило, впевнений, що з «Миколаєвом» буде по-іншому».