«Черкаські Мавпи» переконливо обіграли «Миколаїв»

Сьогодні «Черкаські Мавпи» здобули свою першу перемогу у сезоні. Команда Максима Міхельсона здобула переконливу перемогу у Миколаєві. Попри провальну першу десятихвилинку черкасці здобули загальний успіх, вигравши усі наступні чверті. Фінальна сирена зафіксувала перемогу «Мавп» з рахунком 83:69.

тренер: Кірлан

Стартував МБК «Миколаїв» у цій грі дуже потужно. Головною перевагою корабелів на старті гри була агресія у захисті, завдяки їй та результативності Онуфрієва господарі кинулися у відрив – 9:0. Важливий триочковий у цій ситуації забив Воєвода. Правда, «Миколаїв» свою майже двозначну перевагу зумів протягнути протягом усього періоду – 23:11. Завдячувати цьому господарі мають і результативності Тонченко, який у стартовому періоді здобув 7 очок.

Для того аби знайти свою гру команді Максима Міхельсона знадобився час. Уже в другій десятихвилинці команда стабілізувала підбирання та заграла значно організованіше уатаці. Дует Артамонов-Сізов знайшли нитки гри, а Кобець та Шаламов вдало виступили у ролі рушійної сили. Саме ці два молоді гравці стали найрезультативнішими за підсумками гри. Кобець здобув 22 очки та 8 підбирань, а Шадамов – 18 очок та 6 підбирань. Але для початку їм та партнерам потрібно було вирівняти рахунок. Першим за справу взявся Кобець, після його двох дальніх атак поспіль «Мавпи» наблизилися до суперника – 25:27. Неминучу зміну лідера відтермінувала активність Лук’янова, який організував три атаки поспіль. В результаті команди пішли на велику перерву за рахунку 44:39, на користь «Миколаєва».

Друга половину черкасці провели майже бездоганно. Перевага на ігровому майданчику команди Максима Міхельсона не дозволила супернику здобути більше ніж 26 очок за дві чверті. Хороші командні дії у треті десятихвилинці почав втілювати у набрані очки з трисекундної зони Шаламов. Саме зусиллями Андрія черкасці зробили ключовий ривок у грі – 56:51. Важливим у цьому матчі став і відсоток реалізації триочкових (41%). Сьогодні він був найвищим у сезоні. Бездоганна робота на периметрі Сізова та триочкові Кобця віддалили «Черкаські Мавпи» на більш ніж безпечну відстань.

На заключну десятихвилинку черкасці виходили виграючи 62:55. Зважаючи на хороший відрізок гри та командну перевагу гості продовжили свій відрив. Вже на початку цієї десятихвилинки фактично було зняте питання про переможця. Фінальну сирену команди зустріли з рахунком 83:69.