"Черкаські Мавпи" - "Запоріжжя". Прев'ю


Інфо: 

30 жовтня. Черкаси, ПС «Будівельник»
Пр-т Хіміків, 50/1
Початок: 18.30
Трансляції: «Спорт-1», «Країна Соціальна» (Live)
ТРК «ВІККА» (запис). 21.15
Сайти ФБУ та «Черкаських Мавп»
Позиція у турнірці: «Мавпи» – 3, «Запоріжжя» - 5
Дуель матчу: Сізов – Рибалко


   Завтра у Суперлізі Фаворит Спорт великий ігровий день. Майже одночасно у Києві, Черкасах та Миколаєві відбудуться матчі ігрового туру. В одному із центральних протистоянь туру «Черкаські Мавпи» прийматимуть «Запоріжжя». Попри те, що ці команди ще жодного разу не зустрічалися у своїй історії, їм є що «сказати» одна одній. Справа у тому, що саме ці дві команди намагаються у турнірній таблиці пуститися навздогін «Хіміку» та «Кривбасу» та ділять 3-5 місце. Команда Максима Міхельсона програла дві стартові гри лідерам першості і минулого вікенду обіграла «Миколаїв». У новоствореного запорізького клубу схожа статистика та кривдники, а от єдину перемогу хлопці Щиглінського взяли у протистоянні з «БІПою».


Навколо гри:

Вперше в історії «Черкаські Мавпи» зіграють проти «Запоріжжя»

Висока статистика Олександра Кобця в останньому матчі проти «Миколаєва» дозволила черкаському свінгмену потрапити у Топ-3 найрезультативніших гравців ліги. У середньому за гру він здобуває 17 очок.

У нинішньому складі «Запоріжжя» одним із ключових гравців є вихованець «Черкаських Мавп» - Олег Рудаков.

В останній грі проти «Миколаєва» «Черкаські Мавпи» показали свій кращий відсоток реалізації триочкових у сезоні (42%).


   «Черкаські Мавпи» повертаються на рідний майданчик, аби перемагати, - так напередодні гри із «Запоріжжям» оцінив ситуацію форвард черкасців – Дмитро Антонець. Цікаво, що цей снайпер зробив собі ім’я в українському баскетболі саме у Запоріжжі. Правда, два успішні сезони він провів у складі вже неіснуючого «Ферро». Гру проти великої кількості своїх колишніх одноклубників, які нині виступають у складі городян, Дмитро не називає принципових, більше думає про вборлівальників, які засумували за домашніми перемогами.   Дмитро Антонець, форвард БК «Черкаські Мавпи»:  «До завтрашнього суперника ставимося з повагою, навряд чи це буде легкий матч. Думаю, для нас головним має бути бажання здобути першу домашню перемогу і тим самим вибачитися перед своїми вболівальниками за дві поразки, це дуже важливо у психологічному плані. Настрій у команді хороший, а головне, ми дуже хочемо перемогти. З наших переваг, у порівнянні з суперником, можу назвати передню лінію, відповідно, потрібно намагатися використати свою сильну сторону. Також важливо вдало зацементувати свою зону, не дати цьому супернику «розігнатися», тоді матимемо вагомі шанси на перемогу.

Я два сезони провів у Запоріжжі і добре знаю багатьох гравців нашого суперника, але ця гра для мене не є якоюсь надпринциповою. Це звичайний матч з подвійною відповідальністю, підсилює її бажання виграти для своїх трибун».

Головний тренер БК "Запоріжжя" Дмитро Щиглінський: "Нам протистоятиме добре укомплектована у кожній лінії команда, яку можна віднести до числа фаворитів чемпіонату. На кожну позицію черкаський клуб має по два вправних баскетболіста. Половина складу команди – молоді гравці, але вони вже мають кількарічний досвід виступів у Суперлізі. Маю на увазі не тільки Олександра Кобця, а й Максима Мірошниченка, Микиту Воєводу. Вони здатні зупинити будь-якого суперника. Але ми володіємо інформацією не тільки про переваги "Черкаських Мавп", нам знайомий стиль гри цієї команди. Тож будемо битися".