Саєнко120-10-1-257---1--
всього (8)-19-438-288-1192231118841770
в середньому23.944.2%28.6%72.7%1.12.83.91.4110.52.18.8
тренер: Щиглинський

«Черкаські Мавпи» виграли другий матч поспіль у Суперлізі Фаворит Спорт. Цього разу черкащани на своєму паркеті обіграли «Запоріжжя» - 76:70. Драматична кінцівка гри залишилася за господарями паркету. Особливо цьому посприяла перевага на щитах. В результаті Денис Носков зібрав кілька надважливих підбирань, що допомогло форварду «Мавп» встановити рекорд чемпіонату. Після гри в активі Дениса було 13 очок та 20 підбирань!

Першу чверть були активнішими господарі, які повели в рахунку і певний час утримували лідерство. У ці хвилини черкасці потужно виглядали у трисекундній зоні. Станіслав Завадський видав поки свій найкращий матч у сезоні. Після гри він мав 18 очок та 7 підбирань. Однак під кінець чверті гості, відштовхнувшись від хорошого захисту, не тільки скоротили відставання, а й вийшли вперед – 19:20.

Господарі не бажали миритись з таким перебігом домашнього поєдинку.  У другій чверті вони на дев’ять очок "перестріляли" запоріжан, забезпечивши загальну перевагу перед перервою. Вагомим фактором для цього стало дальнє влучання Антонця та активність Носкова, які зуміли відправити команди на велику перерву за рахунку 35:27 – на користь «Мавп».

На початку третього періоду черкасці, здавалося, зробили потужну заявку на перемогу. Хорошою роботою у захисті та ефектними атаками у швидких відривах команда Максима Міхельсона довела свою перевагу до максимальної у грі – 48:35. На руку гостей зіграло те, що, попри комфортну перевагу у рахунку, черкасці продовжили тримати високий темп, запропонований «Запоріжжям». У розміні швидкими атаками різниця у рахунку потроху танула. Спурт запоріжан – 8:0 – та дальнє влучання Рибалко взагалі вивело гостей уперед.

За хвилину до завершення матчу рахунок був рівний – 70:70. Вирішальними у цій грі стали два підбирання на чужому щиті героя матчу. Денис Носков тим самим дав можливість партнерам на другий шанс та допоміг оформити непросту перемогу – 76:70.