Фурс4----11----5-
всього (9)-19-449-3212-221437511791342577
в середньому27.743.2%28.1%54.5%1.64.15.71.911.40.42.88.6
тренер: Рижов

«Черкаські Мавпи» здобули фантастичну перемогу. У рівній грі проти «Динамо» господарі протримали у приємній напрузі вболівальника переважну більшість ігрового часу. Вперше у цьому сезоні в рамках Суперліги Фаворит Спорт переможця визначали у овертаймі. Більше того для цього командам знадобилося дві додаткові п’ятихвилинки. В результаті «Мавпи» здобули фантастичну перемогу з рахунком 82:77.

На сьогодны це була найкраща гра сезону. Господарі виграли першу чверть (14:12), але у другій 10-хвилинці динамівці переграли суперника з рахунком 25:14. Гості видали хороший відрізок у нападі і завдяки парі Дроздов-Шундель отримали перевагу перед великою перервою.

У третій чверті господарі скоротили відставання (20:15). А в четвертій 10-хвилинці "Мавпи" швидко вирівняли становище, після чого почалися гойдалки.

Перед заключною хвилиною динамівці вигравали три очки. Спершу Завадський реалізував двохочковий. У відповідь Дроздов схибив триочковий. Однак і "Мавпи" втратили м'яч за 19 секунд до сирени. Довелося фолити. Штрафні виконував Фандербурк, схибивши обидва рази. Заключна атака була у "Мавп" і динамівці сфолили, щоб мати можливість провести атаку у відповідь. До кінця чверті залишилося 7 секунд. Сізов перший штрафний реалізував, а другий кидок схибив. Динамівці хоч і виграли підбирання, але вже не мали часу, щоб провести переможну атаку.

Першу половину першого овертайму були гойдалки, а після дуже важкого триочкового кидка Сліпенчука динамівці відірвалися на чотири очки.

Розв'язка наступила в останній атаці. Спершу Артамонов закинув два очки з-під щита. Тут же Кобець зробив перехоплення. Динамівці сфолили на Носкові, а той, реалізувавши два штрафних, зрівняв рахунок. Після цього Рижов узяв тайм-аут за 24 секунди до кінця овертайму. Але динамівці невдало розпорядилися м'ячем.

У клатч-тайм прекрасно виглядали «Черкаські Мавпи». Неймовірно важливий вклад у командну перемогу зробив Олександр Кобець, який в овертаймі здобув ледь не половину своїх очок. Попри це динамівці перевели гру у другий овертайм. Заключна п’ятихвилинка відбулася за шаленої підтримки черкаської публіки. Кураж впіймали і гравці черкаського клубу, які у цьому ігровому відрузку дали супернику взяти лише 5 очок.

У складі господарів дабл-дабли оформили Завадський (15+13 підбирань) та Сізов (13+11 підбирань). У "Динамо" Дроздов (22+14 підбирань) та Сліпенчук (11 підбирань + 12 передач). А найрезультативнішими гравцями стали Кобець (20) у "Мавп" і Шундель (26) у "Динамо".

"Черкаські Мавпи" здобули третю перемогу в сезоні, а "Динамо" зазнало другої поразки. Наступну гру "Динамо" зіграє 14 листопада проти БІПИ, а "Мавпи" 19 листопада приймуть "Інфіз".