«Черкаські Мавпи» з рекордом перемогли «ІНФІЗ»

"Черкські Мавпи" - "ІНФІЗ" 102:83 (18:15; 25:18; 19:18; 30:22)

«Черкаські Мавпи» встановили рекорд чемпіонату. Команда Максима Міхельсона забила рекордні у Суперлізі Фаворит Спорт 102 очки та перемогла «ІНФІЗ» - 102:83. Черкащани зуміли впоратися з неймовірним стартовим ривком гостей. А завдяки дабл-даблам Носкова та Артамонова і суперрезультативній грі Кобця черкасці оформили другу перемогу поспіль.

Артамонов оформив потужний дабл-дабл. 15 передач у цій грі зробили Кліма кращим асистентом ліги!

Починалося все для господарів паркету не так вже й оптимістично. На самісінькому старті гри «ІНФІЗ» підтвердив свій статус однієї з найрезультативніших команд чемпіонату. За три хвилини матчу Дзюба та компанія зуміли зібрати аж 17 очок (17:6)!!! Запорукою цього став прекрасний відсоток реалізації триочкових киян, лише Дзюба у першій десятихвилинці реалізував три з чотирьох дальніх атак. Виводити з нокдауну черкасців взявся надмотивований Завадський. Центровий «Черкаських Мавп» продуктивно працював у трисекундній зоні суперника, чим вдало користався Артамонов, постійно навантажуючи великого. Своєчасно підтримав Завадського і Носков, який двома дальніми влучаннями зробив свій вклад у зміну лідера наприкінці десятихвилинки – 28:25.

Слід віддати належне молодому супернику: попри урізаний резерв, кияни довгий час не відпускали на небезпечну відстань «Черкаські Мавпи». У свою чергу, черкащани підтримали швидкий та результативний баскетбол, який уже є візитівкою «студентів». Гра на зустрічних курсах неймовірно запалила вболівальників, яких цього вечора було чимало у залі. У важливий момент свою гру знайшов Сізов, який постійно загострював агресивними проходами. Продовжував роздавати «цукерки» й Артамонов. Ще до великої перерви Клім віддав 9 асистів, загалом же він роздав 15 результативних передач, чим встановив рекорд ліги. Така продуктивність захисників відправила захисників на велику перерву з двозначною перевагою – 53:43.

Старт третього періоду залишився за гостями, які зуміли повернути інтригу у гру. У важливий момент взяв на себе лідер. Титанічними зусиллями Андрій Лебединцев підтягнув свою команду майже у притул. Допомогла у цьому і епізодично виграна перестрілка триочковими, яку виграв «ІНФІЗ». В підсумку різниця скоротилася до чотирьох очок – 63:59. Аргументи для свого чергового ривка «Мавпи» знайшли через імпульс рідної публіки та неймовірно заведеного Олександра Кобця. Вихованець клубу знову видав фантастичний заключний період. Лише за четверту десятихвилинку свінгмен здобув 14 очок, а його два триочкові поспіль та  алей-уп остаточно зняли усі питання про переможця.

У довершенні свята у черкаському Палаці Спорту «Черкаські Мавпи» ще й дісталися «сотні» очок і навіть покращили минулотижневе досягнення «Хіміка», здобувши 102 очки.