Дякуємо, Райвісе!


  Баскетбольна школа «Черкаських Мавп» протягом кількох сезонів доводить, що є однією з найпотужніших в Україні. Та навіть попри серйозні здобутки у юнацькому баскетболі, наша школа не може обійтися без допомоги меценатів, які, власне, і стають фундаментом для розвитку майбутніх професіоналів. Нещодавно президент МГО «Країна Баскетболія» Олександр Нагорний звернувся до небайдужих підтримати юнаків, які розпочинають займатися баскетболом у Черкасах.

   Одним із тих, хто відгукнувся на прохання допомогти у цей нелегкий для української економіки час, став партнер клубу Raivis Usackis. Спортивний функціонер з Латвії є баскетбольним агентом. Зокрема, саме Райвіс співпрацював з нашим клубом, коли за нього виступав Іварс Тімерманіс. Нещодавно Райвіс допоміг фінансово нашому клубу у розвитку дитячого баскетболу, перерахувавши на рахунок клубу півтисячі доларів. 


Райвіс зі своїм товаришем - Іварсом Тімерманісом

    «Я прекрасно знаю «Черкаські Мавпи». Цей клуб завжди відзначався хорошою соціальною місією, тут помітне непідробне бажання допомогти молоді. Це завжди мене підкуповувало, зараз, коли в Україні не все так, як хотілося б, я з великим бажанням готовий допомогти дітям», – зауважив Райвіс.

    Таке рішення латвійського функціонера приємно вразило директора «Черкаських Мавп» – Володимира Гриценка, який сподівається, що мотиви іноземця стануть взірцем і для місцевих підприємців. 

    «Для мене ця подія стала проявом людяності, професійної солідарності, що не зважає на кордони.  Це прояв  європейських цінностей в дії. Дякую, Райвісе, за допомогу. Маю надію, що твій  приклад надихне черкаських підприємців на підтримку найбільшого соціального проекту міста – МГО "Країна Баскетболія", до якого залучено біля 200 дітей», – зауважив Володимир Гриценко.