Новини клубу \ листопад 2007  ← Повернутися до списку

«Малишата»

29.11.2007
 
     Дмитро Подоляко підхватив естафету майстер-класів. Він відвідав 22 школу (на базі якої також тренуються діти з 13 та 25), де провів тренування для дітей 97-98 р.н..
Поява грався Суперліги у школярів викликала захоплення, як у народу, що побачили Хреста. До цього, «Мавпи» здебільшого зявлялися до дітей по доросліше, з певним рівнем підготовки. Але сьогодні публіка була геть «жовта» (набір до групи відбувся в жовтні), і тому кожну вправу, кожний рух і слово, діти ловили з такою увагою, наче це найважливіше в їхньому житті.
     До початку тренування здавалося, ніби Дмитро не зовсім уявляє, що в першу чергу буде корисним для дітей і, що воно взагалі буде.
 
 
      Почав з пробіжки. Перейшов до розминки. Особисто показав вправи на гнучкість, детально зосереджуючись на кожному суглобику та мязі. А тоді, певно, відчувши гарний контакт з дітьми, імпровізував роботу в групах, в парах і звичайно по одинці. Хлопці неймовірно серйозно, з обличчям наче забивають вирішальний трьохочковий, вчилися ведінню м’яча, передачам, а також кидали по кільцю…тобто по щиту.
 
Гравець не обділив увагою жодного учня.
       Після тренування, наче глядачі після «сильного» концерту, діти не відпускали баскетболіста. Вони змели всі шкільні запаси паперу для того, щоб взяти автографи. Потім, оточивши, запитували про баскетбол взагалі, про «Мавп» зокрема, про навчання і дитинство.
       Всю «акцію» спостерігав один з батьків Саєнко Віталій: «Я відвідую кожне тренування сина. Андрій займається вже другий рік. Має «Мавповську» форму, щоб відчувати себе поважніше. Ходить на тренування з вогнем в очах. Весь у мене (хоча я сам займався футболом)! Я йому так і сказав: «Син, хочу тобою пишатися!». Він пообіцяв, що буду. А й справді, дивлюсь, що його дані, принаймі зараз, не погані. Тренер також відзначає. А тренер просто неземний. Ну, тобто, дитячим тренером необхідно народитися. Тренерський талант Василя Івановича поза всяким сумнівом. Він як другий батько. Подивіться як він зміг дисциплінувати «малишат»! І вони слухаються, як курчата квочку. Сподіваюся, що мій Андрій здатен на професійну баскетбольну карєру. Я йому у цьому всіляко сприяю. Ввечері почне набивати по підлозі. Жінка кричить. Та ми її не боїмося! Я йому дозволяю.
     Коли «Черкаські Мавпи» грають домашні ігри, беремо з тренером свої автівки, грузимо дітей та возимо на матчі. Це вже норма.
У дворі власними силами з ще одним козаком збудували спортмайданчик. Дякуючи міській громадській організації «Країна Баскетболія» в особі Нагорного Олександра Івановича ми встановили щити. Також здобули ворота. Сітку, що навколо майданчика, подарував один дивак. Коли ми з товаришем прийшли, в нас було грошей лише на третину необхідної довжини. Коли власник сітки поцікавився для яких потреб та почув, що для дітей, віддав просто так! Сказав, що в минулому спортсмен. Я йому неодмінно ще віддячу. Зараз хочеться ще покриття покраще зробити.
     Сьогоднішній візит Дмитра, дуже приємний. Видно, що свідома та відкрита людина. Пригадую, коли ще я хлопцем підійшов за автографом до Блохіна, той пихато відмахнувся. Цей епізод запамятався на все життя. Діти схильні вірити в ідолів. Добре, коли вони виявляються такими земними як наш гість.»
 
 
Тренер збірної шкіл №22;13;25 Савушкін Василь Іванович: «Ці майстер-класи відмінна річ! До нас у минулому сезоні прихобили від «Мавп» Рибалко, Валейко, Гуртовий. Діти в захваті! Щоправда інші учні були. Я готую, а потім передаю далі. Так, я підготував Стояна Вадима, Головко Дениса, Дармеченка Сергія, Сламчинського Вадима, які зараз виступали в Євро лізі. Сподіваюсь практика тренувань від гравців Суперліги продовжуватиметься.
Пригадую Суркіс казав, що будуть уроки футболу, будуть майданчики, будуть майстер-класи, все буде. То де воно? Може десь. Я дякую «Мавпам», бо є за шо.
 
А подивіться, яка цікавість у першокласників, які прийшли просто подивитися!
Мені подобається, що я відчуваю рух та активність! Може тому і виглядаю так добре (сміється).
 
 
     У хлопців час від часу перевіряю щоденники. З двійками на ігри не беру! То вони стараються. Навіть «підтяглись» у навчанні!
     Будемо завжди раді гостям від «Черкаських Мавп»!!!
 
Суперліга Парі Матч 20 16 лютого 2019, початок о 14:00
Черкаси, ПС "Будівельник"
Черкаські Мавпи
110 : 95
Одеса
Суперліга Парі Матч 21 01 березня 2019, початок о 18:30
Запоріжжя, ПС "ЗАС"
Запоріжжя
96 : 91
Черкаські Мавпи
Суперліга Парі Матч 22 03 березня 2019, початок о 16:00
Миколаїв, ПС "Надія"
Миколаїв
80 : 73
Черкаські Мавпи
Суперліга Парі Матч 23 06 березня 2019, початок о 19:00
Черкаси, ПС "Будівельник"
Черкаські Мавпи
74 : 94
Миколаїв
Суперліга Парі Матч 24 10 березня 2019, початок о 16:00
Миколаїв, ПС Надія
Миколаїв
75 : 83
Черкаські Мавпи
Суперліга Парі Матч 25 13 березня 2019, початок о 19:00
Черкаси, ПС "Будівельник"
Черкаські Мавпи
84 : 81
Одеса
Суперліга Парі Матч 26 16 березня 2019, початок о 16:00
Одеса, УСК "Одеса"
Одеса
88 : 85
Черкаські Мавпи
Суперліга Парі Матч 27 20 березня 2019, початок о 19:00
Черкаси, ПС "Будівельник"
Черкаські Мавпи
89 : 91
Політехнік
Суперліга Парі Матч 28 22 березня 2019, початок о 19:00
Черкаси, ПС "Будівельник"
Черкаські Мавпи
89 : 86
Дніпро
Суперліга Парі Матч 26 березня 2019, початок о 18:30
Запоріжжя, ПС "Юність"
Запоріжжя
105 : 87
Черкаські Мавпи
Суперліга Парі Матч 29 березня 2019, початок о 18:30
Черкаси, ПС "Будівельник"
Черкаські Мавпи
101 : 91
Запоріжжя
Суперліга Парі Матч 01 квітня 2019, початок о 18:30
Запоріжжя, ПС "Юність"
Запоріжжя
81 : 80
Черкаські Мавпи