Забірченко14---1344---4-
всього (11)-19-385-1911-17825332141912364
в середньому17.550%26.3%64.7%0.72.331.90.41.70.12.15.8
тренер: Плєханов

Сьогодні «Черкаські Мавпи» здобули одну з найважливіших перемог сезону! «Мавпи» успішно розпочали бронзову серію Суперліги Фаворит Спорт. У Кривому Розі черкасці переграли одного з фаворитів сезону – «Кривбас». Завдяки самовіддачі у захисті та прекрасній командній грі у другій половині черкасці здобули переконливу перемогу – 64:74. Стартовій перемозі у серії допомогли і черкаські уболівальники, котрі стали свідками відкритому рахунку у серії – 1:0!!!

Перед стартом бронзової серії обидва тренери зіткнулися з серйозними проблемами. Валерію Плєханову довелося виводити свою команду з фізичної та психологічної ями після затяжного півфіналу, а Максиму Міхельсону ламати голову над тим, як вирішити кадрові проблеми передньої лінії. До травмованого Тищенка у лазарет команди додався і Андрій Шаламов, у якого травма коліна. Зважаючи на одну з кращих передніх ліній у чемпіонаті, криворіжани спробували відштовхнутися від результативності своїх бігменів. По черзі Івшин та Липовцев збільшували стартовий ривок «Кривбаса», який вже на початку другого періоду склав некомфортні для гостей -9 очок – 21:12.

Попри важкий старт, черкасці, яких гнав уперед фан-сектор, що приїхав підтримати команду, зуміли віднайти у собі сили на відповідь. Два дальніх влучання від Кобця та Носкова, а також прекрасна гра біля власного кошика дозволила черкасцям повернутися у гру. На велику перерву претенденти на бронзу пішли за мінімальної переваги господарів – 31:29.

Старт другої половини був схожим на попередні кілька ігрових хвилин. Черкасці продовжили несамовитий тиск на суперника в захисті, у свою чергу, власні атаки «Мавпи» проводили із запасом упевненості. Цю ж упевненість команді Максима Міхельсона принесли дві результативні атаки здалеку, у свою чергу, атаку налагодив Ларрі Холл. Досвід американця був неймовірно важливим у кількох атаках, які «Мавпи» реалізували на останніх секундах володіння м’ячем. У підсумку, на останню перерву команди пішли уже за переваги «Мавп» – 49:44. Відчувалася ця перевага і в ігровому ритмі, який контролювали «Черкаські Мавпи». Кілька разів змінити стан речей намагалися Глєбов і Тихонов, однак індивідуальні сплески активності форвардів криворіжан зупиняли ефектними відповідями Кобець, Завадський та Артамонов. Ключовими у матчі стади чергові важкі атаки Кобця, молодий захисник черкасців двічі поспіль забив після фолу суперника і фактично зняв питання про переможця у неймовірно важливій грі – 74:64!

Таким чином, черкасці вперше у сезоні переграють «Кривбас» і ведуть у бронзовій серії до трьох перемог (1:0). Завтра черкасці зіграють у Кривому Розі вдруге, а вже 28-го та 29-го квітня прийматимуть «Кривбас» на своєму майданчику.