Новини клубу \ квітень 2016  ← Повернутися до списку

За нічійного рахунку бронзова серія переїздить у Черкаси

25.04.2016

Серія за третє місце чемпіонату з баскетболу Суперліга Фаворит Спорт переїжджає до Черкас за рівного рахунку.  У другому виїздному матчі серії черкасці поступилися  "Кривбасу" з рахунком 96:64.

тренер: В.Плєханов

Вчора, обігравши «Кривбас» у першому матчі серії, «Мавпи» зробили історичне досягнення. Вони вперше виграли стартовий матч бронзової серії і тим самим повели у рахунку – 1:0. Сьогодні «Черкаські Мавпи» завершили другий матч серії у Кривому Розі на зовсім іншій ноті. Черкасці не зуміли знайти протидії неймовірно мотивованому супернику.

На початку другого матчу серії за третє місце Кривбас і Черкаські Мавпи без вагань взялися до справи. Господарям вдавалося діяти влучніше, але вже на екваторі чверті найрезультативніший гравець попереднього протистояння Олксандр Кобець зрівняв рахунок, а невдовзі Сізов вже вивів черкащан уперед. Господарі прагнули відійти від сценарію першого матчу і ближче до завершення чверті знову здійснили спробу відірватися у рахунку. Ворнік та Глєбов дозволили «Кривасу» піти на першу перерву за рахунку 27:22.

У другій десятихвилинці господарі збільшили перевагу. Фундаментом у цьому стала результативна гра Максима Івшина та кілька швидких відривів від гравців «Кривбаса». Після першого гострого ривка «Черкаські Мавпи» зуміли знайти відповідь, якою стала результативна гра Сізова та Кобця. Свінгмени реалізували кілька важливих атак з дальньої дистанції чим майже зрівняли рахунок напередодні великої перерви. Не дав цього зробити Дмитро Глєбов, лідер криворіжців наприкінці періоду був дуже корисним, а його «два з фолом» знову віддалили «Кривбас» на двозначну дистанцію – 48:37.

Інтрига у цьому матчі скресла в третій десятихвилинці. Криворіжці за короткий відрізок часу зуміли видати ледь не кращий свій відсоток реалізації триочкових. Почергово Забірченко, Щепкін та Глєбов збільшували відрив «Кривбаса» від черкасців. А Тихонов влучним кидком встановив зеркальний рахунок після третьої чверті - 75:57. У четвертому періоді Максим Міхельсон дав можливість проявити себе резервістам і тим самим дав зрозуміти, що головна боротьба бронзової серії переноситься у Черкаси.

Наразі рахунок у серії до трьох перемог 1:1. Матч у черкаському ПС «Будівельник» відбудуться 28-го та 29-го квітня.