Топ-моменти Білоуса у Western Texas College

До вашої уваги відео найкращих моментів сезону у виконанні вихованця «Черкаських Мавп» - Антона Білоуса.

Нагадаємо, що наразі Антон грає за команду Western Texas College у найсильнішій конференції NJCAA – Region 5, а також готується до переходу в NCAA у сезоні 2017-18.

У минулому сезоні Антон мав наступну статистику: 3.9 очок , 1.4 підбирання, 0.9 передач в середньому за гру. Окремо варто відзначити також відсоток влучання з дальної дистанції – він складає 49.1%, що є дійсно високим показником.

Найкраща ж гра вихованця клубу відбулася 22 лютого 2016-го року, тоді у матчі проти Clarendon College Білоус здобув 25 балів (2/3 двохочкових, 7/10 трьохочкових, 4 підбирання та віддав 2 результативні передачі)

Як каже сам гравець – « У мене був прекрасний початок чемпіонату, де я здобував по 17 очок у середньому за гру і хороша кінцівка. А от середина сезону явно не вдалася. Фактично у мене не заладилося з тренером і більшість ігрового часу сидів на лавці.» На даний момент головний тренер команди Антона був змінений, тому варто чекати ще більш яскравої гри від захисника Western Texas College вже наступного сезону!