Ст: судья: ГАЛКІН Василій ФІБА (Челябінск)
Судья: РАЗБЕЖКИН Владимир РК (Уфа)
Судья: КОЛОТИЛЬЩІКОВ Николай ФіБА (Кострома)
Комісар: ГРИГОРЬЄВ Михйло МК (Москва)

"Динамо МО" в гостях отримала упевнену перемогу над льотчиками Самари з рахунком 84:63. Лише першу чверть господарі змогли виграти. Але головний тренер московської команди Рутеніс Паулауськас швидко знайшов ті тактичні схеми ігри, які надалі принесли підмосковному «Динамо» таку переконливу перемогу.
   На велику перерву динамівці пішли, ведучи 7 очок – 43:36. У другій половині плеймекер динамівців Родерік Блекні упевнено керурував діями своїх одноклубників на майданчику. У нападі раз по раз скарбничку очок команди поповнювали Сергій Демешкин, Андрюс Гедрайтіс і Микола Падіус. У захисті Микита Моргунов і Федір Ліхолітов не дозволяли суперникам наблизитися до кільця і вигравали боротьбу на підборі.

Нагадаємо, що 23 листопада "Черкаські Мавпи" гратимуть із "Самарою" у домашній грі.