«Черкаські Мавпи» зіграють у півфіналі Суперліги з «Будівельником»

Обігравши «БІПУ» в Одесі (66:61), «Черкаські Мавпи» достроково гарантували собі місце у півфіналі Суперліги Парі-Матч. Чвертьфінальну серію підопічні Максима Міхельсона виграли з рахунком 2:0. З таким же рахунком завершилися чвертьфінальні серії на користь «Будівельника» та «Хіміка». Поки відкрита серія у протистоянні «Дніпра» та «Запоріжжя» (1:0).

Таким чином, у півфіналі Суперліги «Черкаські Мавпи» зустрінуться з переможцем регулярного чемпіонату – київським «Будівельником». Півфінальна серія триватиме до трьох перемог і стартує на майданчику клубу, який знаходиться вище у турнірній таблиці.

Свої перші матчі 10-го та 12-го квітня «Будівельник» і «Черкаські Мавпи» проведуть у столичному СК «Меридіан». До Черкас серія переїздить 18-го квітня, також у черкаському ПС «Будівельник» суперники можуть зіграти 20-го квітня.

У другій півфінальній парі діючий чемпіон України – «Хімік» чекає свого суперника. Ця серія стартуватиме на день раніше - 9 квітня.