Репортаж із гри вищої ліги "Мавпи-Рятівник" - БК "Київ-2"

   Перші очки в другій половині обидві команди здобули шляхом відмінних дій центрових. Та черкащанин Супрун на відміну від Гуменюка підкріпив свій успіх щей влучним кидком з периметру. А перехоплення від Лохманчука, та його ж завершення атаки зверху скорочує відставання в рахунку - 36:40.
   Рятівники продовжували здобувати очки виключно через Лохманчука, в якого пішов кидок, гості ж відповідали перевагою на підбираннях. За 3 хвилини до завершення третього періоду, два з фолов від Цьопича, помножені на перехоплення захисника - дозволяють рятівникам вперше після стартової десятихвилинки зрівняти рахунок - 48:48. Спурт черкащан вирішив зупинити Пустозворнов, але допоміг і своїм і чужим: спочатку розродився трьошкою, а потім віддав "результативну" на Цьопича - 55:52.
   Зі стартових секунд останнього періоду "молодші вовки" по повній увімкнули агресивний захист, що і призвело до надмірної кількості помилок їхніх суперників - 55:58. Рятівникам в ці хвилини не могли допомогти ані заміни, ані зміна захисної тактики. Натомість "зона" киян працювала, як добре відлагоджений механізм. До того ж кидок з будь-якої дистанції господарів постійно "цілував" дужку. Перші очки в періоді господарі зуміли здобути трьошкою від Лохманчука на 7-й хвилині! - 58:71. Та навіть попри це інтрига не зникла її  підтрималили ще дві трьошки Юри - 64:72. Та інтрига звісно річ "класна" але без морального настрою, який зник в господарів в заключній чверті розродитись їй дуже важко. Незважаючи на пристойні оберти, які набрали рятівники під кінець мітчу нівелювати глобальне відставання їм так ї невдалось. Дещо підсолодив гіркоту поразки "дальній" Супруна, який і підбив підсумок матчу 79:82.