Черкаські Мавпи – Дніпро (20:25, 18:16, 11:19, 11:19)

Черкаські Мавпи: Кольченко 19 + 5 передач, Девіс 13 + 10 підбирань, Кобець 12, Чумаков 10 + 5 підбирань

Дніпро: Мішула 21 + 6 передач, Загреба 19 + 9 підбирань, Тимофеєнко 17 + 7 підбирань, Ревщін 11

Статистика матчу

Рахунок у серії – 2:2

Хід гри

Дніпро впевненіше і агресивніше почав матч, швидко оформивши ривок на старті. Головним ініціатором спурту гостей в першій чверті став капітан Станіслав Тимофеєнко, який набрав 12 очок за першу десятихвилинку. Форварду вдалося стати найкращим у дебюті, незважаючи на ушкодження коліна, після якого лідеру Дніпра довелося останні хвилини чверті провести на лавці.

Мавпи, в складі яких у стартовій п’ятірці незважаючи на травму отриману в третьому матчі вийшов Бояркін, в атаці працювали більш командно і другу десятихвилинку почали за 5-очкового дефіциту. Повернув Мавп к гру найрезультативніший гравець серії Олександр Кольченко, який не тільки взяв на себе гру в атаці, а й оформив серію перехоплень.

У той час емоції на майданчику зашкалювали - Мішула за зайву емоційність під час спілкування з суддею отримав необов'язковий технічний фол, який став для нього третім персональним. Друга чверть залишилася за господарями, проте на велику перерву за 3-очкової переваги пішли баскетболісти Дніпра.

Початок другої половини для господарів став справжнім кошмаром. Дніпро розпочав третю чверть неймовірним ривком, вигравши перші 6 хвилин з рахунком 18:2 і відірвавшись від Мавп на 19 очок! Поки гості забивали кидки на будь-який смак Мавпи не могли знайти свою гру в атаці, зумівши трохи прийти в себе після нокдауну лише під завісу третьої десятихвилинки. Як і в першій половині, команда Міхельсона зуміла підтягнутися в рахунку поки у Дніпра сидів на лавці Мішула - без мотора і організатора атак справи на чужій половині майданчика у гостей йшли не дуже добре. Мавпи трохи відігрались ближче до останньої перерви, проте 11 очок перед останньою чвертю стали солідним гандикапом для гостей.

По закінченню першої половини четвертої чверті господарі усе ж зуміли оформити ривок: спочатку Кольченко двічі вдало заграв Чумакова в фарбі, після чого сам лідер Мавп набрав 4 очки поспіль, залишивши 7 балів від відриву суперника за 4 хвилини до сирени.

Тайм-аут Журавльова зробив свою справу: Дніпро оформив вирішальний ривок 7:0 - 4 очка на двох набрали Ревзін і Загреба, а Мішула триочковим зняв усі питання в цьому матчі.

Черкаські Мавпи та Дніпро продовжили бронзову серію до максимальних п'яти матчів.

Цього вечора у Черкасах була прекрасна атмосфера. Команду запалював переповнений зал, а публіку - дівчата з шоу балет Djuls

Після гри:

Наступний матч

Вирішальний п’ятий матч серії Дніпро та Черкаські Мавпи проведуть у Дніпрі 8 травня о 19:00.

Суперліга Парі Матч 20 16 лютого 2019, початок о 14:00