Антон Білоус провів черкасцям майстер-клас

Гравець NCAA, вихованець «Черкаських Мавп» Антон Білоус повернувся додому й завітав до однієї з місцевих шкіл. І провів баскетбольний майстер-клас.

Баскетбольний сезон для «Черкаських Мавп» завершено, втім серія майстер-класів клубу продовжується. Цього разу неординарний урок отримали учні ЗОШ №13. Баскетбольну науку в маси несли Андрій Шаламов та Антон Білоус. Останній проводив майстер-класи в місті ще коли був гравцем «Мавп». Нині Антон прийшов до школярів в іншому статусі – гравця команди NCAA.

Для школярів такий урок – маса позитивних емоцій. Восьмикласники завзято виконували усі вправи, які їм задавали баскетболісти. Спочатку – розминка, далі естафети, які включають баскетбольні елементи. Антон Білоус запропонував учням цілу низку вправ на контроль м’яча та дриблінгу. Причому самі баскетболісти також долучилися до цих естафет.

Антон Білоус, гравець Університету Каліфорнії, Ріверсайд:
«Приємно бути вдома. Все своє, рідне. Ментально дуже добре бути вдома. Прийшов до дітей на майстер-клас. Клуб продовжує цю хорошу традицію. До дітей прийшли баскетболісти, показали їм щось нове, пограли з ними, поспілкувалися. Це має хороший ефект. Я думаю більшість дітей зацікавиться цим видом спорту, можливо хтось ходитиме на матчі. В штатах ми також проводимо такі майстер-класи. Щоправда там відрізняється все масштабом. Адже якщо ми приходимо, то проводимо майстер-клас для 100 чи 200-от дітей. І всім ти маєш приділити увагу. А загалом, все схоже. Такі заходи дуже цінні і потрібні дітям».
На найцікавіше, гру, залишили найбільше часу. Антон та Андрій провели з дітьми міні-турнір. Баскетболісти як забивали самі, так і асистували своїм юним партнерам. Переможця визначити складно, адже кожен встиг пограти за кілька команд.

«Дуже чудові емоції. Мені сподобалося грати з баскетболістами. Вони дуже вправні, я намагався відібрати м’яч, але не вдавалося. Дуже сподобалося, ми навіть поспілкувалися. Також я взяв автограф. Частіше б проводили такі уроки. Було б чудово», – ділиться враженнями Сергій, восьмикласник.

На завершення Антон та Андрій подякували школярам за майстер-клас та подарували солодощі від партнера клубу, ТМ «Світ Ласощів».

Також вдосталь на фотографувалися й роздали автографи.