Кобець здобув 58 очок у матчі СБЛУ Таскомбанк

Фантастичний здобуток підкорився свінгмену "Черкаських Мавп" - Олександру Кобцю у півфінальному матчі СБЛУ Таскомбанк. Вистапуючи за свій ЧНУ, Олександр здобув 58 очок, однак його команда поступилася Львівській політехніці - 96:95 і зосередиться на боротьбі за бронзові нагороди турніру.

СБЛУ Таскомбанк

Фінальний етап

29 травня
1/2 фіналу. Матч 2

ЧНУ (Черкаси) – НУ Львівська Політехніка – 95:96 / статистика

У Студентській баскетбольній лізі України Таскомбанк визначився другий фіналіст. У Черкасах в драматичній боротьбі команда Національного університету Львівська Політехніка вирвала перемогу в Черкаського національного університету – 96:95.

Гості захопили лідерство на старті за невисокої результативності. За першу половину стартової чверті суперники набрали 17 очок на двох. Та до кінця чверті ця цифра стрімко зросла до 33 очок. Гості при цьому мали вже 15 очок переваги. У другій чверті команди набрали 54 очки на двох. Гості при цьому ще на два бали збільшили відрив. По перерві команди продовжили змагання в результативності. А в заключній чверті господарі впевнено стали скорочувати відставання. За 48 секунд рахунок зрівнявся – 94:94. Згодом господарі одним влучним штрафним з двох вийшли вперед. Однак втримати перемогу не вдалося. Співак заключним влучанням приніс львів’янам перемогу та місце в фіналі.

Майже дві третини командних очок черкащан набрав Олександр Кобець з суперліговим досвідом у складі Черкаських Мавп – 58 очок, 9 підбирань. У переможців найкращим став Павло Кич – 17 очок, 11 підбирань, 2 передачі.

У першому матчі НУЛП перемогла – 99:77. У вирішальному поєдинку сезону львів’яни зіграють проти ЗНТУ з Запоріжжя. ЧНУ зіграє проти запорізького КПУ у бронзовій серії. Перша гра завтра у Запоріжжі. Дома черкасці прийматимуть запоріжан 1-го червня (11:00).