Збірна України з Бачуріним у складі відправилася на Чемпіонат Європи

 Вже сьогодні збірна України U-18 відправляється до Словаччини, де прийме участь у Чемпіонаті Європи (дивізіон «А»). Серед  дванадцяти гравців, що були заявлені Олександром Вороною є і сімнадцятирічний вихованець  з Черкас – Денис Бачурін.

Останній рік форвард провів в  Аллен-Сіті, штат Кентаккі , США, де грав за Християнську школу Веслі (Wesley Christian School), у якій минулого року отримав повну спортивну стипендію.

В баскетбольній системі  "Черкаських Мавп" Денис у загальному шість років, за які встиг відіграти практично за всі юнацькі команди клубу та здобути низку нагород, останньою з яких стала бронза чемпіонату ВЮБЛ 2015/2016 разом з "Черкаськими Мавпами-00".

Минулого літа черкасець грав за збірну U-16, з якою посів четверте місце на Чемпіонаті Європи (дивізіон "В"). Варто відзначити, що в тій команді Денис був одним з кращих гравців (9.1 балів, 6.3 підбирання, 1 передача) та саме за підсумками виступів на Євробаскеті отримав запрошення від школи у США.

Вже цього літа молодий проспект з Черкас був викликаний до юніорської збірної, з якою провів повноцінну підготовку та низку товариських зустрічей і тепер спробує допомогти команді U-18 завоювати якомога вищі місця на Чемпіонаті Європи у Пєштянах, Словаччина.

Перший матч українська збірна проведе 29 липня о 15:30 проти команди з Італії.

Пряма трансляція всіх матчів збірної буде доступна на офіційному веб-сайті Федерації Баскетболу України.