8 передач та 10 очок Бояркіна не врятували збірну України від поразки

Сьогодні сдудентська збірна України з баскетболу відіграла свій п’ятий матч на універсіаді у Тайбеї. На жаль, цей матч став першим, який українці програли, наші хлопці поступилися збірній Литві – 71:76 . Нагадаємо, що за українську збірну виступає два гравці «Черкаських Мавп» - Олександр Кобець та Ігор Бояркін. Не врятували нашу збірну 8 передач та 10 очок Бояркіна, Кобець у цій грі здобув 5 очок.

Першу чверть команди закінчили з рахунком – 18:18. На екваторі другої десятихвилинки «жовто-сині» вийшли вперед після вдалої триочкової спроби. Спочатку 27:24, потім 29:26. Литва не відпускала Україну, та на останній хвилині наші хлопці знову повели 32:31, а перед самою перервою було встановлено паритет 34:34. Нічия за набраними очками тим не менш приховала більшу спритність литовців під час підбирання м’яча. 22 проти 14. Ну а влучністю цей пробіл хлопці, як могли, компенсовували. Шевченко, Петров, Загреба раз-пораз знаходили можливість вразити кошик суперника.

Третя чверть гри не відрізнялася від другої. Боротьба була ще більш запеклою, кожний чинив шалений опір. Більш майстерна у баскетболі Литва тим не менш потроху перетягувала ініціативу. Агресивний захист, швидкі прориви – у кожному з цих компонентів литовці почуваються, як риба у воді,  точніше у Балтійському морі. Третю чверть вони виграли з перевагою у два очки і на початку четвертої десятихвилинки додали до свого активу ще чотири очки без відповіді. Таким чином їхній відрив склав вже 6 очок. З таким розвитком подій на паркеті українці не погоджувалися. Були спроби скоротити відставання, Петров і Шевченко у вирішальний момент чудово атакували, але литовці вже відчували близькість звитяги над лідером групи. За дві хвилини до кінця матчу перевага балтійців становила п’ять пунктів 73:69, але зусиллями українців вона майже розтанула 73:71. Нервову кінцівку виграла Литва. 76:71 у підсумку.

25 серпня у заключному матчі групового турніру збірна України зіграє зі студентами з Ізраїлю.