«Черкаські Мавпи» подарували уболівальникам перемогу над «Хіміком»

«Черкаські Мавпи» здобули третю перемогу поспіль. Цього разу черкасці здолали віце-чемпіона України – южненський «Хімік». Черговий результативний та видовищний матч за участю черкасців завершився з рахунком - 86:78 . Ця перемога дозволила «Мавпим» закріпитися на третій позиції турнірної таблиці.

Анкета матчу:

Черкаси. ПС “Будівельник”

БК “Черкаські Мавпи” – БК “Хімік” – 86:78 (19:15, 26:16, 18:19, 23:28)

БК “Черкаські Мавпи”: Кольченко – 21оч, 4пр; Конєв – 14оч, 11пб.

БК “Хімік”: Еріанс – 19оч; Петров – 13оч, 13пб, 5рп.

Хід гри:

Обидва колективи стартували рівно, коли по черзі набрали по два бали спочатку Джуріч, а потім Колтер. Після цього команди почали активно діяти у захисті та максимально ускладнили набір очок один одному. Так тривало до влучної дальньої атаки від плеймейкера господарів Ігоря Бояркіна, який своїм влучним кидком зарядив як партнерів по команді так і увесь зал. Після цього підопічні Максима Міхельсона зуміли організувати міні-ривок та віддалитися від суперника на відстань шести очок. Ефектну ж крапку в десятихвилинці поставив форвард гостей Остін Еріенс, який з сиреною влучив яскраві два та скоротив відставання для своєї команди.

В другому періоді клуб з Черкас не здав позицій та продовжив лідирувати у матчі, темп якому задавали два гравці національної збірної України з баскетболу – Олександр Кольченко та Володимир Конєв. До кінця чверті різниця в рахунку сягнула вже 14 балів. Загальний ж рахунок після двох чвертей – 45:31.

В другій половині матчу картина гри суттєво не змінилася, гравці в білій формі продовжували домінувати на паркеті та нарощувати перевагу, яка подекуди сягала більше двадцяти пунктів.  Зібратися южненці зуміли лише наприкінці третьої десятихвилинки, коли влаштувати невелику “пожежу” біля кільця "Мавп" та все ж почали наздоганяти суперників.

В останньому періоді на паркеті була рівна боротьба, хоча набирати бали гостям вдавалося трохи краще. Проте, це не вплинуло на фінальний результат, адже переможний доробок черкасці зуміли зробити ще в першій половині матчу. 86:78 – “Черкаські Мавпи” перемагають “Хімік” в рідних стінах та виграють третій поєдинок поспіль.

Найближчий матч:
Наступну гру "Черкаські Мавпи" відіграють також дома. 27 січня у рамках Кубка України "Мавпи" приймуть "БІПу".