Черкаські Мавпи обіграли на виїзді “БІПу”, але вилетіли з Кубку України

БІПА-Одеса: Танкслі – 19оч, 4пд, 3пр, Артамонов – 16оч, 4пд, 8пр; Нофлет – 14оч, 5пд, 4пр.
Черкаські Мавпи: Кобець – 14оч, 4пд.
Перший матч – 91:87
Статистика матчу

“Черкаські Мавпи” у важкому кубковому матчі 1/4 фіналу Кубка України обіграли одеську “БІПУ” – 79:78, однак не змогли продовжити свій кубковий шлях. Зважаючи на домашню поразку “-4”, черкасцям потрібно було на виїзді відігрувати це відставання. Драматична розв’язка з овертаймом завершилася на користь господарів. “БІПА” таки зуміла втримати потрібну різніцю

Одесити розпочали потужно. Тансклі відкрив рахунок влучним триочковим, а згодом одесити вже вели – 7:0. Втім, черкасці виправдали сподівання на запеклий поєдинок. Липовцев, Бояркін та Конєв зупинили в середині стартової чверті намагання одеситів стрімко нарощувати очкову перевагу.

Однак, намагаючись діяти максимально швидко та ефективно, господарі на початку другої чверті збільшили різницю на свою користь до 16 очок. Разом з першим матчем це вже були суттєві 20 очок. Гості зовсім не бажали з цим миритися. Липовцев стрімким проривом започаткував спурт 11:0. Однак "Черкаські Мавпи" зуміли витримати цей удар і навить вирівняли рахунок. Втім на велику перерву одесити все ж забезпечили 7 очок переваги. Гостям у першій половині допомогли влучання з-за дуги, за якими вони перевершили господарів.

З поновленням боротьби по перерві запеклий характер гри не змінився. "Черкаські Мавпи" зуміли за чверть знову ліквідувати різницю в рахунку матчу. Втім Артамонов все ж зробив для господарів мінімальну двоочкову перевагу перед заключною 10-хвилинкою.

Черкасці почали її точною атакою Джурича – 56:56. Вкотре суперника вивів вперед триочковим Прокопенко. Гості знову наполегливо стали відігравати відставання. Незабаром за перебір фолів майданчик покинув Джурич. Однак це не розладнало гру Мавп. На середину заключної чверті гості мали 6 очок переваги в матчі, яка вже влаштовувала їх у загальному підсумку.

На заключних хвилинах на тлі втоми в суперників побільшало помилок. Та все ж Тищенко влучив триочковий, який вирівняв становище команд за сумою двох матчів. Однак за мить одесити не стримали прорив Кольченка – "Мавпи" знову отримали перевагу. Одеситів знову врятував триочковий – за 70 секунд влучив Артамонов. "Мавпи" блискавично відповіли випадом Девіса. Натомість Артамонов реалізував лише один з двох штрафних. Відтак ситуація знову вирівнялася за 43 секунди до кінця основного ігрового часу. Але за цей час нічого не змінилося – овертайм.

Черкасці почали овертайм з обнадійливих результативних атак Девіса: +8 давали надії на загальний успіх. Але Артамонов з Нофлетом знову вирівняли становище. Кобець не влучив триочковий, а той же Нофлет остаточно скоротив різницю. Відчайдушна спроба Беллфілда перевести поєдинок у другий овертайм виявилася хибною.

Мінімальна одноочкова поразка вивела одеситів до Фіналу чотирьох, де також зіграють Хімік, Авантаж-Політехнік та Дніпро.