Новини клубу \ квітень 2018  ← Повернутися до списку

“Черкаські Мавпи” вперше в історії виходять у фінал Суперліги Парі-Матч

15.04.2018

“Черкаські Мавпи” вирвали перемогу у третьому драматичному матчі півфінальної серії Суперліги Парі-Матч. Поступаючись більшість ігрового часу “Миколаєву” черкасці зуміли проявити характер і виграти важливий матч 59:57. Вирішальними у напруженій кінцівці стали два перехоплення у виконанні наших хлопців. Неймовірно продуктивно матч відіграв Володимир Конєв, який у важкий момент взяв гру на себе та зупинився за крок від дабл-даблу (20 очок, 9 підбирань).

Таким чином, команда Максима Міхельсона завершує півфінальну серію з упевненою перемогою 3:0 і чекає свого суперника по фіналу Суперліги Парі-Матч. Відзначимо і фан-сектор нашого клубу, який висадився у Миколаєві допомагав команді призвичаятися до непростої атмосфери чужих трибун.

Миколаїв
3-й матч півфінальної серії

МБК “Миколаїв” – “Черкаські Мавпи” 57:59 (16:12; 21:20; 12:15; 8:12)
“М”: Давидюк 20 оч, 8 під; Попов 11 оч, 5 під
“ЧМ”: Конєв 20 оч, 9 під; Конате 15 оч, 4 під

Повна статистика

Хід гри

Суперники мляво почали матч, набравши на двох чотири очки за стартові чотири хвилини чверті. У другій половині першого ігрового відрізку команди почали влучати, проте низький відсоток реалізації в дебюті матчу позначився на результативності. У другій чверті команди поліпшили свої кидкові показники, обмінявшись по ходу десятихвилинки міні-ривками, проте останнє слово залишилося за господарями, які зберегли перевагу і виграли першу половину з 5-очковим відривом. Головним героєм 3 складі команди Поляха став Давидюк, який за відсутності Кушнірова взяв на себе роль лідера і набрав 10 очок за половину, продемонструвавши ефективну і ефектну гру в фарбі. У Мавп треба відмітити Конєва, який вийшовши з лави, став кращим у складі гостей до великої перерви - 10 очок + 5 підбирань.

У середині третьої чверті Мавпи вперше в цьому матчі ийшли вперед, проте лідерство зберігали недовго. Незважаючи на корисну гру Конате, який провів відмінний відрізок в атаці, Миколаїв зумів повернути символічну перевага в два очки перед вирішальним відрізком гри.

У четвертій чверті команди починали все спочатку - за 5 хвилин до закінчення основного часу рахунок був 53:53. На два очки від Мусієнко п'ятьма балами поспіль відповів Конєв, який у важкий для команди відрізок узяв гру на себе. Давидюк за 60 секунд до кінця матчу скоротив відставання до одного очка, після чого "Миколаїв" зумів відзахищався і мав можливість повернути собі лідерство, однак замість цього допустив втрату - на передачі помилився Попов. У наступній атаці Конєв реалізував 1 з 2 штрафних і, як виявилося, встановив остаточний рахунок матчу.

У підсумку, поступаючись по ходу більшої частини матчу, Черкаські Мавпи зуміли перехопити ініціативу і довести поєдинок до перемоги. Команда Максима Міхельсона всуху виграла півфінальну серію плей-оф і вперше в історії клубу вийшла в фінал чемпіонату України.

Суперліга Парі Матч 24 10 березня 2019, початок о 16:00