Черкаські Мавпи виграли фантастичний матч та повели у золотій серії Суперліги Парі-Матч

ПЕРЕМОГА!
Команда Максима Міхельсона здобула 15-у перемогу поспіль та повела у золотій серії чемпіонату України з баскетболу Суперліга Парі-Матч!!!!
З рахунком 75:76 наш клуб обіграв Дніпро у стартовому виїздному матчі першості!
Кращим в матчі став Володимир Конєв, на рахунку якого 15 очок та 11 підбирань!

Дніпро, СК Шиннік

Дніпро - Черкаські Мавпи 75:76 (28:27, 16:20, 16:14, 15:15)

Дніпро: Глєбов 18 + 8 підбирань + 5 передач, Тимофеєнко 12 + 9 підбирань + 4 передачі - 3 втрати, Ревзін 8 + 4 підбирання - 4 втрати, Сізов 5, Вільховецький 4 + 5 підбирань - старт, Шундель 15, Закурдаєв 12 + 7 підбирань, Шевченко 1

Черкаські Мавпи: Конєв 15 + 11 підбирань - 3 втрати, Бояркін 10 + 5 підбирань + 3 передачі + 2 перехоплення, Кольченко 9 + 4 підбирання - 3 втрати, Девіс 9 + 4 підбирання, Липовцев 4 - старт, Кобець 15 + 3 перехоплення, Конате 6, Беллфілд 5 + 3 передачі + 2 перехоплення, Ткаченко 3

Статистика матчу

Рахунок у серії - 0:1

Хід гри

Матч розпочався з міні ривка нашого клубу, який стартував 6:0, швидко відправивши Дніпро на тайм-аут. Після невиразного початку гри вже команда Журавльова, якій у цьому матчі не міг допомогти Олександр Мішула, відповіла своїм ривком 7:0. Команди діяли хоч і досить нервово, але при цьому результативно, завершивши десятихвилинку з рахунком 29:27 на користь Дніпра. У Мавп у дебюті були проблеми з фолами: вже за підсумками першої чверті 3 зауваження було в пасиві у Конєва і по 2 - у Бояркіна та Кольченка.

Швидкий набір фолів не завадив Коневу стати одним з кращих гравців першої половини - форвард набрав 10 очок і став серйозною проблемою для захисту Дніпра. У другій чверті команди трохи зменшили оберти в атаці, проте це не завадило Мавпам провести фантастичний кидковий відрізок - гості за першу половину реалізували 8 з 12 триочкових. Саме завдяки кидкам з дальньої відстані Мавпи зуміли наздогнати суперника під завісу першої половини і відправитися на велику перерву, маючи за плечима 3 очки переваги.

Господарі проспали першу половину третьої чверті, чим скористалися Черкаси, оформивши ривок 11:5, завдяки якому отримали максимальну в цьому матчі 9-очкову перевагу. Дніпро прокинувся в другій половині десятихвилинки, зумівши до мінімуму скоротити відставання перед вирішальним відрізком гри. Команда Журавльова розібралася з проблемами у захисті, за чим, як зазвичай буває, пішов і ривок в атаці - лише «+1» для нашого клубу перед заключною чвертю.

Обмінявшись вдалими відрізками, команди у вирішальну фазу гри входили за рівного рахунку за 4:30 до закінчення основного часу зустрічі. У нерезультативній і дуже напруженій грі команди увійшли у завершальну хвилину зустрічі з 1 балом переваги для Дніпра після двох холоднокровних влучань Глєбова зі штрафних. У наступній атаці гру на себе взяв Кольченко, який не зумів завершити індивідуальний прохід влучним кидком, але й Дніпро не зумів відповісти результативним володінням, дозволивши Мавпам отримати можливість на вирішальну атаку. Кобець сміливо пішов у прохід, але опинившись у пастці, випустив м’яча за лінії. Тут вже непростий момент настав для суддів, на допомогу яким прийшла можливість передивитись епізод на відеоповторі. В підсумку володіння повернулося саме до Черкаських Мавп, які вирвали перемогу у першому матчі серії завдяки сміливому проходу у трисекундну зону від Кольченка. Денис Журавльов взяв тайм-аут, але Дніпру так і не вдалося організувати вдалу атаку за 2 секунди - кидок Шунделя був неточним.

Черкаські Мавпи вирвали виїзну перемогу, відібравши у Дніпра перевагу домашнього майданчику.