"Мавпи"-06 вирвали бронзу ВЮБЛ !

"Черкаські Мавпи"-2006 обіграли харківську ДЮСШ-7 і посіли підсумкове третє місце в розіграші ВЮБЛ.

Сьогодні суперниками черкащан стала харківська ДЮСШ-7, яка напередодні у півфіналі поступилася СДЮШОР-16 з Києва.

Весь матч пройшов у рівній та запеклій боротьбі. 29:29 - за підсумками першої половини зустрічі. У третій чверті гості змогли на деякий час вийти вперед.

Драматичною та багатою на події виявилася вирішальна чверть. Черкащани вирівняли гру. Далі ривок команди організував Максим Фесун. За 4 хвилини до фінального свистка «Мавпи» відірвалися на +6 очок.

Але харків’яни змогли їх наздогнати. 70:70, 76:76, 79:79, - у останні хвилини рахунок неодноразово був рівним. Проте «Мавпи» все ж змогли дотиснути свого суперника і відсвяткувати перемогу 82:79.

Неймовірні 39 очок команді приніс Максим Фесун, 20 очок у Романа Войденка, 14 у Володимира Анікіна.

Євгеній Ткаченко, тренер команди:

«З першої гри цього чемпіонату наша команда демонструвала самовіддану гру в обороні, проявляла характер. Сьогодні ми зіграли добре в нападі. Особливо відзначу гру Максима Фесуна.

Якщо говорити по сезону загалом, то хочеться сказати велике спасибі Бродському Михайлу Юрійовичу, Нагорному Олександру Івановичу, Гриценку Володимиру Миколайовичу. Завдяки їм діти мають можливість отримати такі емоції, тренуватися і займатися баскетболом».

Нагадаємо, в 1\4 фіналу підопічні Євгенія Ткаченка обіграли ровесників із Мелітополя, а в 1\2 - поступилися харківській ДЮСШ-2.