Едуард Скрипець очолов дубль «Черкаських Мавп»


   Новим наставником дублюючого складу «Черкаських Мавп» став екс-наставник збірної Казахстану - Едуард Скрипець.

   Фактично спеціаліст повернувся до Черкас, де на початку нульових працював з дублюючим складрм "Черкаських Мавп". Свою тренерську кар’єру він розпочав ще в 90-х роках в кременчуцькій ДЮСШ-2. З дитячими командами цієї школи двічі вигравав звання чемпіонів України – у 1999 та 2004 роках.

   У сезоні 2004-05 Скрипець уже працював з «Черкаськими Мавпами», з якими  в якості головного тренера виграв Першу лігу. Наступні 5 років працював у структурі южненського «Хіміка», де займався молодіжними командами, а також був асистентом головного тренера у «Хімік-2».

   З 2010 року і до останнього останнього часу Едуард Скрипець був головним тренером казахських «Барсів-Атирау», також очолював молодіжну та національну збірні цієї країні.

   Зазначимо, що підготовку до нового сезону дубль «Мавп» розпочав вже сьогодні. Новий наставник команди окреслив головні завдання на сезон:

«Головне завдання дубля - це  підготовка гравців для першої команди. Крім цього, звичайно, ми плануємо покращити минулорічний результат, показати кращий баскетбол, ніж був минулого року. Також буде пошук нових талантів», - розказує він.

«У нас 12 тижнів підготовки до сезону після відпустки, хлопці трохи відпочили і готові до поновлення тренувань. Молоді гравці повинні тренуватися майже завжди протягом року, якщо вони хочуть в команду Суперліги», - додав Скрипець

   Нагадаємо, торік у розіграші Вищої Ліги «Черкаські Мавпи-2» фінішували на 14 сходинці турнірної таблиці. Цього сезону команда теж планує взяти участь у Вищій лізі.