Новини клубу \ вересень 2018  ← Повернутися до списку

У Литві «Мавпи» програли «Невежису»

05.09.2018

У заключному матчі товариського турніру в Литві «Черкаські Мавпи» поступилися господарю змагань - «Невежису» 69-84.

Сьогодні черкащани відіграли останній поєдинок турніру в литовському Невежисі. Суперником команди Міхельсона стали господарі. Минулого сезону «Невежис» пробився в плей-офф національного чемпіонату, звідки вилетів від майбутнього чемпіона – «Жальгіріса».

Клманди розпочали гру рівно і на першу перерву пішли за нічийного рахунку. У другій чверті господарі майданчику змогли вийти вперед і пішли на велику перерву із +6.

Ключовою стала третя чверть, яку литовці виграли з перевагою в 7 очок. У останній чверті «Мавпи» знову нав’язали супернику боротьбу, але в підсумку литовці виграли матч.

13 очок черкащанам приніс Конєв, по 12 новачок команди Янг та Скапінцев, ще 10 балів у Чумакова.

За підсумками турніру Ігор Чумаков був включений в символічну 5-рку змагань. "Невежис" виграв турнір з 3 перемогами в активі.

Вчора черкащани поступилися чемпіону Білорусі «Цмокі-Мінск» 77-102, раніше «Мавпи» в третьому овертаймі програли півфіналісту чемпіонату Литви «Лієткабелісу» 113-114. До цього черкащани виграли два товариські матчі проти латвійських команд.

Нагадаємо, що уже 20-го вересня черкасці стартують у кваліфікації до Кубку Європи FIBA, виїзним матчем проти норвежського “Кьонгсбергу”, вдома «Мавпи» зіграють 26-го вересня.

Відзначимо, що свій перший домашній матч нового сезону "Черкаські Мавпи" проведуть 23-го вересня, гра відбудеться у рамках Суперкубку України у якій "Черкаські Мавпи" приймуть "Дніпро".

Суперліга Парі Матч 25-й тур 04 березня 2018, початок о 14:00