Новини клубу \ вересень 2018  ← Повернутися до списку

“Черкаські Мавпи” вдруге поступилися “Київ-Баскету”

13.09.2018

Сьогодні, 13 вересня, “Черкаські Мавпи” у товариському матчі повторно поступилися “Київ-Баскету” 62:80.

Черкащани успішно розпочали гру, вигравши першу чверть 20:14. На цьому відрізку вони здійснили ривок 12:0. Але вже у другій десятихвилинці господарі змогли наздогнати “Мавп” та вийшли вперед. На велику перерву команди пішли за рахунку 38:33 на користь киян.

У другій половині зустрічі господарі продовжили нарощувати перевагу і відірвалися від гостей на +18, довівши гру до перемоги.

У складі “Мавп” найрезультативнішим став Нікіта Воєвода, у якого 15 очок, 11 балів у Ігора Чумакова, 9 - у Івана Ткаченка, 8 у Брендона Янга.

Найрезультативнішим у звітному поєдинку став гравець “Київ-Баскет” Максим Сандул, який набрав 19 очок.

Детальна статистика матчу — ТУТ.

Нагадаємо, вчора «Мавпи» поступилися «Київ-Баскету» 84:94.

До цього черкащани зіграли 5 контрольних матчів в Прибалтиці. Підопічні Міхельсона виграли 2 грі проти латвійських команд і поступилися в 3 поєдинках на турнірі в литовському Невежису.

Сезон черкащани відкриють 20 вересня виїзним матчем проти норвежського – “Кьонгсберг” у кваліфікації до Кубку Європи FIBA.

Свій перший домашній матч нового сезону "Черкаські Мавпи" проведуть 23-го вересня, гра відбудеться у рамках Суперкубку України: "Черкаські Мавпи" приймуть "Дніпро".

Суперліга Парі Матч 25-й тур 04 березня 2018, початок о 14:00