Новини клубу \ жовтень 2018  ← Повернутися до списку

"Черкаські Мавпи" поступилися "Пріштіні"

17.10.2018

«Черкаські Мавпи” стартували у груповому етапі Кубку Європи FIBA. Чемпіону України у першому турі довелося провести важкий виїздний матч у Косово. У грі проти місцевої “Пріштини” команда Максима Міхельсона зуміла продемонструвати свій характер та у третій десятихвилинці відіграти вісімнадцятиочкове відставання. Для загального успіху цього виявилося замало. “Пріштіна”, завдяки вражаючому відсотку триочкових у своєму “гарячому” залі, зуміла віддалитися на безпочну відстань. У стартовій важкій грі черкасці поступилися на виїзді з рахунком – 82:92.

Кубок Європи FIBA
Група Е, 1-й тур
“Пріштіна” (Косово) – “Черкаські Мавпи” (Україна) 92:82 (27:15; 24:28; 19:21; 22:18)

“П”: Беріша 24 оч; Мейфілд 19 оч, 6 під.
“ЧМ”: Янг 21 оч, 4 рп; Коуклі 14 оч, 7 під

Повна статистика

Хід гри

Перша половина залишилась за господарями, які впевнено виграли стартову чверть, за підсумками якої отримали 12-очкову перевагу. У Мавп були проблеми на обох сторонах майданчику, але вже у другій десятихвилинці Максиму Міхельсону вдалося трохи стабілізувати гру своєї команди: черкасці звикли до високого темпу гри, зуміли додати у захисті і відразу отримали бажану впевнененість на чужій половині майданчику. Але за підсумками 20-хвилинки перевага у 8 очок залишилась за косоварами, у складі яких гру в нападі вели Беріша, Мейфілд та Андерсон.

У третій чверті продовжили працювати на камбек: вчасно увімкнувся в гру Брендон Янг, який став одним з головних ініциаторів вдалого відрізку Мавп. У середені третьої десятихвилинки чемпіони України скоротили відставання до 2 очок, однак перед вирішальним ігровим відрізком косовари зберегли 6 очок переваги, так і не дозволивши супернику вийти в лідери.

Нажаль, вигравши дві попередні чверті, ключовму в цьому матчі четверту десятихвилинку команді Міхельсона взяти не вдалося. Втрата Чумакова, який достроково завершив матч через 5 фолів, та фол-трабл Коуклі, який був одним з кращих у гостей в цій грі, створили додаткові для черкасців проблеми в фарбі, якими скористались господарі. А триочкові Мейфілда та Девіса закріпили перевагу Приштини в заключній чверті. Мавпам не вдалося продовжити свій камбек у кінцівці - чемпіони Україини поступились в першому матчі групового раунду з рахунком 82:92.

Кращим у складі Мавп в цьому матчі став Брендон Янг, який завершив матч з 21 очком та 4 передачами в активі (РЕ - 23), у господарів 26 балів набрав Дардан Беріша.

Свій наступний матч у Кубку Європи FIBA Мавпи проведуть 24 жовтня вдома проти датського клубу Баккен Бірз. Квитки тут.

Europe Cup 10 жовтня 2018, початок о 19:00