Витрати з лікування Олександра Кобця оплатить Михайло Бродський

 Вихованець “Черкаських Мавп” – Олександр Кобець наприкінці листопада отримав важку травму – розрив хрестоподібної зв’язки колінного суглобу. Сталося це у матчі збірної України проти Словенії. Днями дороговартісну оперецію будуть робити у США. Усі витрати пов’язані з нею покриє президент ФБУ та меценат черкаського баскетболу – Михайло Бродський.


"Я особисто заплачу за травму, - говорить Михайло Бродський, - він виконав усі наші домовленості. Він як і Михайлюк із Черкаських Мавп. Він наш вихованець. Я за Сашею взагалі дивлюся пристально, як батько, щоб він не схибив. Він така людина, за ним треба дивитися, він зараз уже став на шлях і хоче стати гравцем НБА і я думаю у нього є усі шанси.

    Він приїхав у збірну України, «виніс» Словенію, на жаль його емоції привели до травми, яку непотрібно було отримувати. Його зараз будуть оперувати у Америці, я узяв на себе усі витрати і, маю надію, що десь влітку, він почне грати і це буде один із провідних гравців збірної України".

Більше інформації у підсумковому інтерв'ю Михайла Бродського незабаром на сайті ФБУ.

Нагадаємо, що Олександр Кобець травмував хрестоподібні зв'язки у матчі відбору на Чемпіонат світу Україна - Словенія наприкінці листопада. Днями має відбутися операція у США.