Черкаські Мавпи яскраво обіграли Київ-Баскет в стартовій грі 1/4 Кубку України

 
   Чемпіони повернулись! Команда Максима Міхельсона впевнено ревашнувалася за поразку декількаденної давності в столиці. Мавпи у надшвидкому темпі розпочали гру та не дали трибунам сумніватися у своїй перемозі ні на жодну хвилину. Таким чином Чемпіони Суперліги Парі-Матч зробили вагому заявку на участь у Фіналі чотирьох Кубку України. 

   Відкрив рахунок у матчі власним дальнім пострілом снайпер Мавп – Руслан Отверченко, на чорногорський легіонер гостей - Латковіч відповів двома з середньої дистанції. Проте, після декількох хвилин рівної боротьби вкрай мотивовані черкасці побіги у відрив: два бали від Чумакова, три від капітана Кольченка і ще два від молодого Ткаченка забезпечили господарям відрив від суперника уже на старті гри, а після чергового влучання від все того ж Ткаченка різниця в рахунку сягнула 11 балів, на що наставник гостей Євген Мурзін відреагував тайм-аутом. Проте, це гостям не допомогло: черкасці продовжили бомбити кільце суперника всіх можливих позицій, а потужний постер-данк від Івана Ткаченка після перехоплення Янга і взагалі підвів на ноги усіх глядачів в ПС “Будівельник”. Звершився стартовий період за рахунку 28:13. 

   Проте, в другій чверті киянам вдалося перевернути все з ніг на голову: в цій десятихвилинці вже вони виглядали сильнішими за домашню команду, а після результативного відрізку від Кріка та Петрова вже Максим Міхельсон був вимушений брати свою першу хвилину в чверті. Але це команді господарів не допомогло і за підсумками чверті Крік та компанія відквитали у черкасців 12 із загальних 15 балів різниці. Після першої половини рахунок був 48:45. 

Сам матч був пронизаний великою кількістю ефектних епізодів:
 


   Друга половина гри розпочалася із бомбардування кільця гостей Отверченком та Ткаченко, які менше ніж за хвилину збільшили різницю в рахунку на 6 балів. Після цього Київ-Баскет зусиллями Моріса Кріка зумів дещо скоротити різницю, але не на довго. В останній десятихвилинці господарі паркету знову були нестримними. Високий відсоток реалізації дальніх, ефектні проходи під кільце та, нареші, вдала гра всіх без винятку легіонерів Мавп не залишила шансів підопічним Євгена Мурзіна. 

   Відповідно Мавпи, без сумніву, видали кращий матч сезону та яскраво виграли Київ-Баскет. Матч-вілповідь чвертьфіналу відбудеться 5-го січня у Києві. Черкасцям потрібно у цій грі відстояти свою 18-очкову перевагу.

Кубок України 
1/4 фіналу

 26 грудня
Черкаси, ПС “Будівельник”
БК “Черкаські Мавпи” – БК “Київ-Баскет” – 109:91 (28:13, 20:32, 30:23, 31:23)
Чер: Янг – 23оч, 6рп; Отверченко – 20оч, 7пб, 4рп; Ткаченко – 19оч, 6пб. 
КБ: Крік – 32оч; Петров – 15оч, 8пб, 6рп; Крутоус – 15оч. 
Статистика гри

Після матчу: