Баскетбольна родина “Черкаських Мавп” зібралася напередодні нового року

   Уже стало доброю традицією зустрічатися родиною “Черкаських Мавп”. Подібні зустрічі традиційно відбуваються на початку та у кінці сезону. Цього разу зустріч відбулася у теплій, дружній атмосфері, аби підвести підсумки року що минає. На зібрання були запрошені батьки усіх юнацьких команд, які тренуються у баскетбольній школі “Черкаських Мавп”.

 

   Сам захід відбувся у стінах Черкаського інституту банківської справи. Про проміжні підсумки року та головні досягнення баскетбольної школи розповідав почесний президент “Черкаських Мавп” – Олександр Згіблов, директор клубу – Володимио Гриценко та голова МГО “Країна Баскетболія” – Олександр Нагорний.

 

   На сьогодні баскетбольна школа “Черкаських Мавп” – це 11 баскетбольних команд та майже 500 дітей, які займаються баскетболом! Серед її найвідоміших випускників гравець клубу НБА (Лос-Анджелес Лейкерс) – Святослав Михайлюк та захисник збірної України – Олександр Кобець. За словами Олександра Нагорного уже у найближчій перспективі збільшити кількість дітей, що займаються баскетболом у Черкасах до 800. 

   Згадали спікери про те, як зароджувалася баскетбольна школа клубу, про її найталановитіших вихованців та перспективи молоді. За словами Олександра Згіблова головним завданням школи є виховання правильної, соціальноактивної молоді. Водночас, кожна юнацька команда має виховати бодай одного професійного гравця. Говорили і про фінансування баскетбольно-соціального проекту.

 

«Фінансування баскетбольної школи здійснюють батьки, міський бюджет і меценат Михайло Бродський. Він вкладає левову частку власних коштів.
Друге. Відкрито і функціонують два спортивні класи: в ЗОШ № 17 та гімназії № 9. Утримання класів (додаткове харчування, шкафчики для одягу тощо) взяв на себе так само Михайло Бродський. 
Третє. Наша фракція Партії вільних демократів у міській раді повністю «заточена» під розвиток баскетболу та спорту у Черкасах. Завдяки наполегливості депутатів у бюджеті цього року передбачили 1,5 млн. грн на баскетбольний рух. У 2019 році маємо намір закласти в бюджеті 2 млн. грн. 
Четверте. Плани. Ми опікуємося будівництвом спортивної арени по вул. Теліги. Цього року через спротив міської влади, мера Бондаренка і його команди нам не вдалося розпочати реалізацію цього масштабного проекту. Окрім того, «Вільні демократи» просували ідею ремонту спортивної зали ЗОШ № 34. Роботи розпочали, але травні цього року більшість Бондаренка забрала кошти і направила на свої потреби. У нас в планах будівництво спортивних майданчиків критого типу на березі Дніпра. 
Серед пріоритетів на наступний рік – ремонти всіх спортивних залів в черкаських школах», - вважає Згіблов.

Володимир Гриценко, директор БК "Черкаські Мавпи": 


   На завершення зустрічі організатори побажали батькам плідного року та запросили на найближчий матч “Черкаських Мавп”.