Фантастична перемога у Миколаєві! Мавпи виграли матч, після переведення в овертайм

 Черговий важкий матч Черкаські Мавпи проведи проти МБК Миколаїв. На виїзді команда Максима Міхельсона, завдяки ефектній кінцівці та фантастичному влучанню Отверченка на овертайм, переграла Миколаїв! Руслан Отверченко реалізував триочковий під акомпанементи сирени, чим перевів гру в овертайм. В підсумку черкасці вирвали важливу перемогу - 83:75.

МБК “Миколаїв” – “Черкаські Мавпи” ОТ 75:83 (18:16; 7:20; 27:24; 15:16; 8:16)

ЧМ: Отверченко 22 оч; Чумакові 17; Липовцев 14, Кольченко 13, Янг 10.
Статистика гри
Хід матчу
Початок зустрічі пройшов за рівної боротьби, у підсумку якої господарі забезпечили мінімальні два очка переваги за стартову чверть. 

Та вже у другій 10-хвилинці чемпіони відчутно додали. То ж на велику перерву гості мали 11 очок запасу. Особливо вдало пішли у чемпіонів триочкові. Тут перевага за першу половину була беззаперечна – 7:0 за реалізованими. По три дальні спроби реалізували Отверченко та Липовцев.

Однак по перерві господарі перехопили ігрову ініціативу. Миколаївці наздогнали гостей та вийшли вперед. При тому, що триочкові і надалі вперто не проходили. Усього за весь основний ігровий час зустрічі гравці Миколаєва лише тричі влучили з-за дуги.

Здавалося, господарі знову переможуть, як і кілька днів тому в Черкасах, коли за 1:20 до сирени вони мали 6 очок переваги. Однак чемпіони змогли повернутися в боротьбу. Гру в овертайм перевів дальній постріл Липовцева з сиреною.

Схоже, такий перебіг психологічно пригнітив миколаївців. У овертаймі Черкаські Мавпи впевнено довели зустріч до вольової перемоги.

Герої матчу
У переможців вагомий внесок у загальнокомандний результат зробили Отверченко (22 очка),  Чумаков (17 очок, 14 підбирань) та Липовцев (14). Разом на двох вони реалізували 9 з 12-ти точних триочкових. Влучання Отверченка на останній секунді основного ігрового часу перевело гру в переможний овертайм.

Наступний матч
Свій наступний матч Черкаські Мавпи проведуть дома, 13-го березня (19:00) у ПС Будівельник ми приймаємо Одесу. Квитки тут.

Після гри: