Черкаські Мавпи поступились Запоріжжю в першій грі плей-оф

БК Запоріжжя приймав Черкаські Мавпи в першому матчі чвертьфінальної серії Суперліги Парі-Матч.

Перша чверть пройшла за рівної боротьби. Обидві команди грали в свій звичний атакуючий баскетбол, практично відмовившись від позиційного нападу. 12 очок Холтона та 4 з 5 дальніх дозволили господарям набрати 25 очок за чверть, але результативна гра лави Мавп, яка набрала 19 з 27 командних очок та кращий відсоток реалізації кидків з гри дозволив гостям виграти стартову чверть за мінімальної переваги.

А ось у другій чверті запоріжці зробили потужний ривок, вигравши десятихвилинку 31:11. Увімкнувся у нападі Трент, з яким на цьому відрізку Мавпи впоратись не змогли. При цьому підопінчі Валерія Плеханова дуже непогано втікали у швидкі відриви і в цілому не відчували особливого супротива на половині майданчика суперника, чим сповно скористувались, пішовши за велику перерву за переваги в 18 очок.

Обидва колективи продовжили грати від нападу і в другій частині гри. Такого домінування, як в другій чверті у господарів вже не було, але підопічні Валерія Плеханова повністю контролювали хід гри і довели матч до впевненої перемоги. Мавпи спромоглися лише скоротити відставання до 12 очок за 3 хвилини до кінця основного часу, але на більше підопічних Максима Міхельсона не вистачило.

Запоріжжя переміг з рахунком 105:87, впевнено відкривши рахунок у чвертьфінальній серії з Черкаськими Мавпами. Другий матч першого раунду команди проведуть в п’ятницю, 29 березня в Черкасах.