Черкаські Мавпи на перегонах на саморобних тачках запалювали! (ФОТО)

Баскетбольна родина «Черкаських Мавп» долучилася до традиційного дійства «Крутий Спуск» – перегонах на саморобних тачках!

«Крутий спуск» – яскравий захід, який вже втретє проходить у Черкасах. Відічайдухи з усього міста мали можливість сконструювати свій гоночний болід, який має швидко спуститися Замковим узвозом, пройшовши смугу перешкод. Цьогоріч участь у масштабних перегонах взяло одразу дві команди «Черкаських Мавп» - це команда партнерів клубу «Венето» та команда клубу. 


Болід «Черкаських Мавп» назвали «МавПушка». Кермує незмінний талісман клубу «Горинич».

Володимир Гриценко, директор БК «Черкаські Мавпи»:
«Наші спонсори група «Венето» створили ці боліди. Сьогодні «Черкаська Мавпа» стартувала на нашій «МавПушці». Наш автомобіль має бути найшвидшим і найкращим, як і «Черкаські Мавпи». Нагадую усім, що скоро старт сезону, тому звертайтеся до клубної каси, купуйте абонементи, вболівайте за нашу команду. А ми покажемо, що ми не тільки будемо кращі в автомобільних перегонах, а й в баскетболі».

Минулого року боліди «Черкаських Мавп» та «Венето» взагалі були найшвидшими. Команда «Черкаських Мавп» показала кращий результат по швидкості, а в загальному заліку фінішувала другою. По швидкості рівних «Мавпам» немає і цьогоріч.

«Ми вже другий рік беремо участь у перегонах «Крутий спуск». Минулого року ми взяли практично всі призи, програли лише в по сумі балів в загальному заліку. Однак ми були найшвидшими, проїхали найбільш довгу дистанцію. Цього року ми ці тачки переобладнали, зробили їм тюнінг.
Над командою працювало до 10-ти осіб. Хлопці після роботи проектували болід, малювали ескізи, займалися нашою тачкою. Це технічна творчість молодих інженерів. Такий рух потрібно підтримувати у нашому місті»
, - зазначає Олександр Згіблов, керівник корпорації «Група Венето».

Обидва боліди пройшли дистанцію без проблем. Тачка «Венето» під назвою «Batya on the Road» потішила глядачів не лише швидким проходженням траси, а й яскравим піротехнічним шлейфом. Тачку «МавПушка» кермував Горинич, яка пройшла дистанцію якнайшвидше. Після гонки обидві тачки користувалися неабиякою популярністю серед публіки.

У підсумку болід "Черкаських Мавп" - "МавПушка" став найшвидшим на цьогорічному "Крутому спуску"! 

Побачити у дії талісмана "Черкаських Мавп" ви зможете уже 4-го жовтня, під час стартового матчу клубу у Суперлізі Парі-Матч 2019/2020. Сезонні абонементи тут.