У Черкасах стартував Кубок Венето

"Кривбас" в овертаймі долає "Хімік-2", а "Черкаські Мавпи-2" з боєм поступаються СумДУ.

Традиційний передсезонний турнір "Кубок Венето" стартував у Черкасах. На паркеті місцевого палацу спорту "Будівельник" змагаються команди Вищої ліги.


У рамках першого ігрового дня "Кривбас" та "Хімік-2" влаштували матч із неабиякою боротьбою. Команди більшу частину ігрового часу не відпускали одна одну більш ніж на 10 очок. У другій чверті ривок здійснили южненці, й до великої перерви забезпечили собі комфортну перевагу - 36:42. Втім вже у третій чверті криворожани відповіли суперникові своїм ривком і відновили паритет. Команди трималися на відстані кілької атак до кінця основного часу і гра, цілком логічно, зайшла в овертайм. В додатковий час "Кривбас" дотиснув суперника і святкував перемогу - 101:96.
 
У другому матчі дублери "Черкаських Мавп" чинили гідний опір більш досвідченій команді Сумського державного університету. Гравці СумДУ в певний момент відривалися на відстань 10 очок. Але черкасці щоразу скорочували. У першій половині матчу команду за собою вів Олег Бондаренко, котрий нещодавно повернувся з Лівану, де грав за основу "Мавп". Однак свінгмен швидко отримав два технічних фоли й передчасно залишив майданчик.

Із плином часу гості нарощували оберти й почали отримувати більшу перевагу. Але черкасці не давали гостям втекти на більше ніж 10-12 балів. Дещо збільшилася перевага СумДУ в останні хвилини матчу. У підсумку 64:79 - СумДУ перемагає.

Незважаючи на поразку, слід відзначити, що у цьому матчі Володимир Чурсін використовував широку ротацію. Так, у цьому матчі зіграли всі гравці із заявки, чимало ігрового часу отримав і наймолодший гравець команди Кирило Крутогуз (2003 рік народження). 



«Кривбас» - «Хімік-2» - 101:96 ОТ
«Черкаські Мавпи-2» - «СумДУ» - 64:79


Розклад матчів
21 вересня

12:00. «Хімік-2» - «СумДУ»
15:00. «Черкаські Мавпи-2» - «Кривбас» - 62:95

22 вересня
11:00. СумДу – «Кривбас»
14:00. «Черкаські Мавпи-2» - «Хімік-2»
16:00. Нагородження переможців