Черкаські Мавпи впевнено проходять Говерлу в Кубку України!

Черкаські баскетболісти і в другому матчі 1/16 Кубка України переконливо здолали івано-франківську «Говерлу» і вийшли до наступної стадії турніру. Другий матч завершився з рахунком 127:49.

На відміну від першого матчу, в якому «Мавпи» хоч і розгромили суперника (95:46), але значну частину ігрового часу мали не найбільшу перевагу, то в другій грі черкасці розпочали свою справу з перших хвилин. Вже в стартовій чверті підопічні Максима Міхельсона приголомшують суперника своїм ривком, вигравши період з рахунком 37:13. Причому за 10 хвилин на паркеті встигли пограти фактично усі гравці заявки й практично кожен здобув очки.

Зрозуміло, що такий рахунок на старті матчу відразу вбив інтригу. І далі черкасці лише нарощували перевагу. Так, до екватору поєдинку «Мавпи» вже мали 30-очковий гандикап, різниця в рахунку все збільшувалася. Особливо суперникам докучали Попов, Беліков та Руслов, котрий за період поцілив три з трьох дальніх.

Після великої перерви черкасці продовжили тотальну домінацію. Героєм третьої чверті став Іван Ткаченко, котрий окрім перехоплень поцілив низку триочкових. Як підсумок – перевага «Мавп» у 50 очок.

У заключній 10-хвилинці «Мавпи» покуражилися. Команда досить швидко оформила «сотню» і потішила уболівальників швидкими проривами, данками та триочковими. Врешті страждання «Говерли» закінчилося на рахунку – 127:49.

«Черкаські Мавпи» переконливо крокують до наступного раунду Кубка України.

«Черкаські Мавпи» – «Говерла» – 127:49 (37:13, 29:16, 28:12, 33:8)
ЧМ: Ткаченко - 23+5 підбирань, 2 передачі, 4 перехоплення; Сергеєв - 21+4 підбирання; Беліков - 20+7 підбирань, 4 передачі, 4 перехоплення, 3 блок-шоти; Попов - 18+11 передач, 3 підбирання, 2 перехоплення; Руслов - 16+6 передач.
Статистика матчу

А наступні доматчі матчі проведуть 30-го жовтня проти «Прометея» і 1-го листопада проти «Запоріжжя».