Черкаські Мавпи завдали Прометею першої поразки в сезоні

 
Команда Максима Міхельсона завдала Прометею першої поразки в історії у найвищому дивізіоні України! Молоді гравці з Черкас разом з Райтом сьогодні були у вогні. 

Кращі свої матчі в баскетболі 5х5 провели Ігор Сергеєв та Нікіта Руслов, які не знітилися перед іменитими суперниками. Мавпи – Прометей 90:85. 

Доволі неочікувано господарі паркету краще розпочали матч і дали забити Прометею в своє кільце лише 5 балів за стартові 5 хвилин матчу. Черкасці ж на той момент мали вже 11 після трьохи від Попова. 

В другій частині періоду команда з Кам’янського дещо скоротила відставання, проте далі надзвичайно вдало зіграла молодь Мавп, які не тільки не дали суперникам зрівняти рахунок, а ще й зуміли організувати невеликий відрив. 

Друга чверть розпочалась також з активностей від молодих виконавців Черкас: спочатку Іван Ткаченко влучив три, а ще через декілька секунд Сергеєв надзвичайно ефектно заблокував кидок одного з кращих гравців команди суперника – Майкла Маєрса. Далі вже досвідчений Попов забив черговий дальній в кільце Прометея і це +14 для Мавп. 

Надалі гра дещо заспокоїлася і на останніх хвилинах гості частину балів відставання відіграли – 43:36. 

У другій половині господарі паркету знову побіги в атаку, а після перехоплення та влучання від Белікова різниця в рахунку скала вже 15 балів. 

Лише в останній десятихвилинці гості таки зуміли почати відігруватись у рахунку, але залізні нерви досвідченого Хаджифейзовича, який влучив 4 з 6 штрафних на останніх секундах дозволили Мавпам завдати Прометею першої поразки у сезоні, та і загалом історії у найвищому дивізіоні країни.
90:85.  

Герой матчу:
Яскраво сьогодні зіграли молоді гравці Мавп. За відсутності Ейрінгтона Нікіта Руслов провів на паркеті майже  35 хвилин і заробив рейтинг ефективності 17. Ще одним героєм можна назвати черкаський зал, який несамовито підтримував команду протягом гри. 

Знову зустрінемося у такому ж складі уже 1-го листопада у домашній грі проти "Запоріжжя". Квитки тут. 

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ
Суперліга Парі-Матч Регулярний чемпіонат

30 жовтня. 
Черкаси, ПС Будівельник
Черкаські Мавпи – Прометей 90:85 (23:17, 20:19, 24:21, 23:28)

Прометей: Антіпов 6, Сидоров 8, Лукашов 14 + 7 передач, Маєрс 25 + 15 підбирань + 5 перехоплень, Міллер 10 + 8 підбирань, Трент 18. 
Черкаські Мавпи: Хаджифейзович 12, Райт 24 + 7 підбирань, Беліков 19, Руслов 11 + 5 підбирань + 5 передач, Сергеєв 5, Попов 8, Ткаченко 9, Бондаренко 2.

Статистика матчуПісля гри: