Черкаські Мавпи - Запоріжжя: прев'ю

 Анкета гри:
листопада, 18:30
Черкаси, ПС "Будівельник"
"Черкаські Мавпи" – "Запоріжжя"
Турнірне становище: "Мавпи" - 2 місце (4:2); "Запоріжжя" - 5 місце (2:4)
Онлайн: XSport, сайт "Черкаських Мавп""Черкаські Мавпи" продовжують свій поступ у рідних стінах. Після яскравих перемог над "Київ-Баскетом" та "Прометеєм" черкаську команду вже охрестили грозою авторитетів. Підопічні Максима Міхельсона, незважаючи на суттєві проблеми у складі, перемагають грізних суперників і роблять це достатньо переконливо.

Якщо враховувати і кубкові матчі, то переможна серія вдома у черкасців сягає вже чотири гри. Черкасці набрали гарний хід. Втім, у грі з "Прометеєм" було віддано чимало сил, чим може скористатися суперник. Баскетболісти "Запоріжжя" свій останній матч в чемпіонаті провели аж 20-го жовтня. У Кубку запорізці переграли "Старий Луцьк-Університет". Втім у Суперлізі підопічні Валерія Плєханова мають невтішну серію із чотирьох поразок поспіль.

Традиційно запорізький клуб сильний своїми легіонерами. Так і цьогоріч головну погоду в  "Запоріжжі" роблять американці - Сіммонс, Рендольф, Харріс та Сталлворт набирають більшість очок команди. 


У "Мавп" же окрім звичних лідерів Хаджифейзовича та Райта якісну гру демонструє Бєліков. Суттєво додали вихованці клубу, значні відрізки отримують вчорашні дублери Бондаренко та Сергеєв. Словом, попри лазарет травмованих, у "Мавп" є кадровий резерв, який проявляв себе у матчах із вкрай солідними суперниками. Час проявити себе і цього разу.

Квитки на матч тут.