Черкаські Мавпи програли Київ-Баскету в першій грі 1/8 фіналу Кубку України


Команда Максима Міхельсона на домашньому паркеті не впоралася з гостями зі столиці. 
Попри повернення на паркет Кольченка та Конєва наші хлопці не зуміли впродовж всього матчу вдало захищатися проти гравців Київ-Баскету. 
Проте, так як це гра Кубку України - відповідно через тиждень в столиці буде зіграно матч №2, де хлопці Максима Міхельсона отримають шанс усе виправити. 

Інтрига в поєдинку трималася майже до останнього. На початку команди продемонстрували високу результативність – 56 очок на двох, 30 з них набрали господарі.
У другій чверті гості вже не дозволили супернику подібного. Натомість самі відіграли відставання. А в другій половині кияни вже диктували свої умови.

Щоправда Мавпи могли ще змінити перебіг подій на свої користь. Їм майже вдалося це, та на заключних хвилинах не вистачило психологічної стійкості. Господарі стали багато помилятися та хибити, а гості впевнено крокували до сотні набраних балів.
Зокрема Близнюк та Кондраков у киян реалізували по 3 дальні спроби з 4.

Відтак перед другим матчем 24 листопада Київ-Баскет забезпечив собі 18 очок гостьової переваги.

У стартовому поєдинку дня Житомир таки позбавив другу команду Хіміка домашньої перемоги. Більшу частину матчу тут тривала рівна боротьба. У другій половині южненці вирвалися на 20 очок вперед, однак гості встигли відігратися. Тут матч відповідь відбудеться також 24 листопада.


Кубок України. 1/8 фіналу
Черкаси, ПС Будівельник
1 гра 
Черкаські Мавпи - Київ-Баскет 82:100 (30:26, 14:20, 15:26, 23:28)
статистика матчу