Черкаські Мавпи-2 приймають Говерлу

Дублери "Черкаських Мавп" повертаються на домашній паркет. Підопічні Володимира Чурсіна готуються до перших домашніх матчів у рамках чемпіонату України. 21 та 22-го листопада до Черкас завітає "Говерла".

Після шести матчів Вищої ліги дублери нарешті зіграють у ПС "Будівельник". Цьогоріч оновлена та омолоджена дублююча команда важко увійшла в сезон. Черкаські баскетболісти поки здобули лише одну перемогу і розмістилися на останній сходинці у турнірній таблиці. Втім відзначимо, що у кожному матчі за дубль грають баскетболісти 2003-го та навіть 2004-го року народження.Натомість "Говерла" - значно досвідченіша команда, у складі якої грають баскетболісти, як свого часу пограли у Суперлізі. Черкаський уболівальник вже бачив івано-франківську команду цього сезону. "Говерла" провела два матчі проти основи "Черкаських Мавп" у Кубку України. Звісно, "Мавпи" не залишили шансів "Говерлі" (95:46, 127:49). 

Володимир Чурсін, головний тренер "Черкаських Мавп-2":
"Граємо перші матчу вдома у чемпіонаті. Налаштовуємося серйозно. Але, на жаль, захворів у нас Романовський. До 22 листопада йому не можна тренуватися, у нього бронхіт. Травму отримав Віталій Гнойовий, не знаю чи гратиме він. Втім вже сьогодні з нами тренувалися Олег Бондаренко, Ігор Сергеєв і Дмитро Нагорний. Власне цим складом ми збираємося грати із "Говерлою". Матчі будуть достатньо складі. Вони мають дві перемоги, ми одну. Тому ми дещо схожого рівня. Сподіваємося на рідні стіни, що вдома зіграємо краще. Команда "Говерли" - досвідчена. Калашніков та Орленко грали у Суперлізі, також є досвідчені снайпери. Буде непросто, але ми намагатимемося зіграти у наш басктебол та перемогти".

"Черкаські Мавпи-2" та "Говерла" зіграють 21 листопада о 20:00 та 22 листопада о 18:00. Приходьте та підтримуйте дублерів!

Відзначимо, що всі, хто придбав квиток на останній матч освноної команди "Черкаських Мавп", має можливість приходити на матчі дубля безкоштовно. Також особи, які мають абонементи на матчі "Мавп", мають право ними користуватись і на іграх. Вартість квитка на матчі дублюючої команди складає 30 грн.