Дублери Черкаських Мавп обмінялися з Говерлою перемогами

"Черкаські Мавпи-2" не зуміли виграти обидва домашні матчі Вищої ліги. Після яскравої перемоги у першій грі, сьогодні підопічні Володимира Чурсіна не зуміли потішити уболівальників позитивним результатом. "Говерла" перемогла з рахунком - 71:82.


ПЗакріпити успіх першого матчу черкасцям не вдалося. Як і вчора, сьогоднішня гра була максимально напруженою із "гойдалками" в рахунку. Втім, якщо у першій грі "Мавпи" зуміли зібратися після великої перерви та здійснити камбек, то цього разу так не сталося.

Гості лише нарощували свою перевагу, тоді як "Мавпам" не вдавалося нав'язати свою гру. Через ранній перебір фолів на повну не змогли зіграти центрові Владислав Мельник та Ігор Сергеєв. Як підсумок, "Мавпи-2" не змогли конкурувати із кремезними гравцями "Говерли" на щитах. У підсумку поразка - 71:82.

"Черкаські Мавпи-2" - "Говерла" - 71:82 (16:13, 18:18, 18:25, 19:26)

ЧМ: Бондаренко - 20+11 підбирань, 3 передачі; Войтович - 14+3 підбирання; Мельник С. - 12+8 підбирань.
Статистика матчуВолодимир Чурсін, головний тренер "Черкаських Мавп-2":
"Сьогодні зіграли значно гірше. ЩДуже швидко нахапалися фолів Владислав Мельник та Ігор Сергеєв. Постійно доводилося їх смикати. Вчора впоралися гарно зі своєю роботою – влучили свої кидки. Сьогодні ж «Говерла» стояла зону практично весь час, ми намагалися її розбивати, втім свої відкриті кидки ми не влучили. А в кінцівці не вистачило наших центрових, нас перегравали на щитах. Ми погано захищалися. Не вистачило великих в ротації. Наші хлопці 2004-го року народження Токовенко і Семерич зараз у збірній України, а якби були сьогодні з нами, то отримали б багато ігрового часу. Але відзначу інших молодих гравців. Добре відпрацював Кіріл Крутогуз - гравець 03-го року, непогано відіграв Владислав Рідько - 2002-го року. В нападі непоганий матч провів Сергій Мельник. Втім по захисту питання як до нього, так і всієї команди".