«Черкаські Мавпи» привітали Ейрінгтона та Райта з Днем подяки

   Родина «Черкаських Мавп» привітала своїх американців з Днем подяки. Традиційно це свято у США відзначається у четвертий четвер листопада. У цей же день «Черкаські Мавпи» вирушили на виїзд до Дніпра.   Перед самим від’їздом команда привітала Діона Райта та Джейлина Ейрінгтона зі святом. Директор клубу – Володимир Гриценко подарував хлопцям святковий пиріг та побажав усіляких гараздів.

Перед від’їздом хлопці розповіли, як традиційно у США вони відзначають це свято що їдять.

Діон Райт: 
У мене є друзі та родина, які у День подяки збираються разом за одним столом та проводити час один з одним, і перш ніж їсти, ми повинні сказати, за що ми вдячні. У цей день ми зазвичай дивимось американський. Особисто я зазвичай у цей день просто відпочиваю, багато їжі інколи дрімаю. Я справді простий хлопець, який люблю проводити час зі своєю сім’єю та друзями. Мені дуже подобається пигощатися «Mac & cheese» та «candy yams.

Це одне із двох дуже важливих для нас Свят. Є ще Різдво, коли ми час проводимо схоже, але на Різдво ми дивимося не футбол а НБА».

Джейлін Ейрінгтон:
Моя сім'я у цей день зазвичай ходить до бабусі. Зазвичай вона готує всі страви або хтось із родини приносить страву чи дві. У мене традиційно є солодкий пиріг з картоплею. Моя улюблена страва саме це, а ще «Mac & cheese». У цей день я вдячний за мою сім’ю, життя та здоров’я.