Дніпро - Черкаські Мавпи. Прев'ю

Анкета гри:
29 листопада, 19:00
Дніпро, СК "Шиннік"
"Дніпро" -"Черкаські Мавпи"
Турнірне становище - 6/1 - третє місце; 5/3 - четверте місце
Онлайн: Xsport, сайт "Черкаських Мавп"


Після кубкових баталій "Дніпро" та "Черкаські Мавпи" повертаються до чемпіонату. "Мавпи" останній матч грали ще у неділю, коли в 1/8 фіналу поступилися "Київ-Баскету" (71:81). "Дніпряни" ж окрім національного кубка, вчора проводили гру у рамках Кубка Європи ФІБА, де також поступилися і покинули турнір. Обидві команди після поразок прагнуть знову вийти на переможні рейки, тому у Дніпрі має бути цікавий матч.

Цього сезону "Мавпи" та "Дніпро" зустрічалися у Черкасах. У першому колі команди провели яскравий матч із інтригою до кінця. Тоді "дніпряни" добре стартували, втім "Мавпи" швидко відігралися і тривалий момент лідирували в рахунку, однак втримати його не зуміли і поступилися. Після того в активі черкасців були яскраві перемоги над "Київ-Баскетом" та "Прометеєм". "Дніпро" ж у чемпіонаті взагалі поступився лише раз. Підопічні Дениса Журавльова програи "Прометею".

Зараз "дніпряни" набрали гарний хід у чемпіонаті, маючи серію із трьох перемог. У команди немає проблем зі складом. На провідних ролях Іссуф Санон та Генрі Дугат, втім і в інших позиціях купа якісних баскетболістів - Тимофеєнко, Корнієнко, Фесенко. 


"Мавпи" вже можуть розраховувати на Конєва та Кольченка, котрі провели по кілька матчів після травм і набирають кондиції. Перевага "Мавп" у довшій перерві між матчами. Черкасці відпочивали і готувалися до цього матчу чотири дні. Тоді як у "дніпрян" на відновлення всього два. Однак на користь "Дніпра" має грати домашній паркет, у спорткомплексі "Шинник" команда Журавльова завжди сильна. Тому гра обіцяє бути напруженою.