Черкаські Мавпи поступилися Дніпру у виїзному матчі

Черкаські Мавпи розпочали свій виїзний вікенд. У Дніпрі черкасці поступилися господарям ПС «Шинник» - 82:70. Черкасцям не вистачило сил по ходу гри відіграти важке відставання першого періоду. Стартову чверть Мавпи програли 11:28. Попри виграні другий і четвертий період та сильну гру у нападі Хаджифейзовича, "Мавпи" не зуміли відіграти своє відставання.

Дніпро – Черкаські Мавпи 82:70 (28:11; 21:23; 22:17; 11:19)
"Д":
Корнієнко 17 оч, 15 під; Закурдаєв 14 оч, 7 під.
"ЧМ": Хаджифейзович 20 оч, 6 під; Бєліков 15 оч; Кольченко 10 оч, 3 під; Ейрінгтон 6 оч, 9 рп.
Статистика гри

Господарі майданчику розпочали завзятіше "Мавп". Уже наприкінці першої чверті перевага "Дніпра" ледве не сягнула 20 очок, а кількість підбирань була ледве не у тричі більшою ніж у Мавп. Лише у середині другої половини черкасці показали свої зуби. Першим розійшовся Хаджифейзович, який закінчив першу половину із 13-ма очками, влучивши рівно половину своїх кидків. Згодом підключилися Беліков та Ейрінгтон, обидва відчайдушно данкували, але скоротити відставання бодай до 12 очок не спромоглися.

На початку другої половини знову взявся за справу Хаджифейзовичу, якому явно бракувало підтримки партнерів. Найкращій бомбардир Мавп — Діон Райт своє перше очко здобув лише на 24 хвилині гри, Олександр Кольченко після стартових 5 очок, також майже 20 хвилин відіграв без результативних атак.

У останній чверті можна було поспостерігати за тим, як Кирилові Фесенку протистояв Ігор Сергєєв, аргументів у нього було не багато, у більшості епізодів він поступався легендарному українському центру, але свої 2 очки через руку Кирила він таки здобув та ще й після підбирання на своєму щиті.

Уже цієї неділі "Черкаські Мавпи" зіграють на виїзді з "Соколами", а на домашній майданчик команда Максима Міхельсона повернеться 9-го лютого, коли прийматимуть "Одесу". Квитки на гру тут.