Черкаські Мавпи здобули ефектну та результативну перемогу над Прометеєм

Суперліга Парі-Матч
 "Прометей" - "Черкаські Мавпи" 92:99  (25:19; 22:28; 22:35; 24:17)
"П":
Лукашов 18 оч, 8 рп, 6 під;  Маєрс 16 оч, 14 під
"ЧМ":
Кольченко 21 оч, 4 пр; Райт 15 оч, 4 пр; Конєв 15 оч 

Статистика гри

   Потужний матч провела команда Максима Міхельсона у Кам'янському. Черкасці зумілі зломити супротив одного з фаворітив сезону - Прометая. Вражаючий відсоток реалізації з дальньої дістанції від Кольченка та Конєва та сильна гра нашого клубу у ключових епізодах матчу дозволила черкасцям вдруге у сезоні обіграти Прометей - 92:98.
У першій половині гри команди порадували змістовною та доволі результативною грою. Першу чверть трохи краще провели господарі, а другу десятихвилинку виграли гості.

Обидві команди класно рухали м’яча та були у відмінній кидкокій формі: Прометей реалізував 6 з 11 дальніх спроб, на що Мавпи відповіли 9 влучними триочковими (60%).

Окремо варто відзначити Володимира Конєва, який до великої перерви закинув 4 з 4 дальніх кидки. Один з них прийшовся на завершення другої чверті і, здавалось би, гості підуть на велику перерву у ролі лідерів, однак Денис Лукашов з цим не погодився. Розігруючий Прометея реалізував шалений «базер», завершивши першу половину влучним кидком зі своєї половини майданчику – 47:47.

У третій чверті гості продовжили бомбардувати кільце Прометея з-за дуги і що найголовніше робили це з неймовірним відсотком. Мавпи реалізували 6 дальніх спроб, 4 з яких до активу записав капітан гостей Олександр Кольченко. Прометей в атаці працював також доволі непогано, однак пропустив 35 очок за чверть, дозволивши "Мавпім" отримати 13 очок переваги перед вирішальним відрізком гри.

У заключній десятихвилинці Мавпи вже більше думали про те, як втримати перевагу і команді Максима Міхельсона вдалося це зробити.

Мавпи встояли у Кам’янському і вдруге в сезоні перемогли Прометей – цього разу на виїзді з рахунком 99:92. Ключовим фактором, звичайно, стали 16 з 27 реалізованих триочкових командою гостей, що дозволило їм компенсувати програне підбирання і, відповідно, боротьбу у фарбі.

Найкращими у гостей стали Олександр Кольченко, у якого 21 очко (1/4 двоочкових, 5/8 триочкових, 4/6 штрафних), 4 передачі та 2 підбирання, а також Володимир Конєв, який набрав 15 очок, реалізувавши 5 з 5 триочкових! Обидва, що цікаво, увійшли до гри з лави.

Мавпи закриють ігровий тиждень у неділю, 22 грудня, виїзним матчем проти Запоріжжя

Після гри: