Черкаські Мавпи у справжній битві поступились Запоріжжю

Переповнений лазарет не завцдив Запоріжжю, підходячи до матчу у статусі андердога, розгромити суперника у першій половині. До травмованих Кожем’якіна та Шевченка додались лідери команди Рендольф та Сіммонс, а вже по ходу другої чверті господарі втратили і Дмитра Липовцева, який також отримав пошкодження.

Все це не завадило команді Плеханова виграли першу половину з рахунком 50:30. Господарі реалізували 9 з 15 триочкових, причому капітан команди Андрій Мироненко закинув 5 дальніх атак за 100% влучності. При цьому запоріжці домінували на щитах, мали набагато кращий відсоток реалізації, зробили більше результативних передач та вдвічі менше втрат, ніж у Мавп, які не були схожими самі на себе.

Колектив Максима Міхельсона провів ледь не найгірший ігровий відрізок в сезоні: 30 очок за половину, 20% реалізації кидків з гри та 10 втрат в матчі проти далеко не повноцінного складу запоріжців відправили гостей у роздягалью за у 20 очок відставання.

Втрати у Запоріжжя продовжились вже у третій чверті, коли за 5 персональних фолів гру достроково завершив Столлворт, 18 очок та 9 асистів якого були важливим внеском в перевагу господарів. Мавпи, в свою чергу, зуміли прокинутись після великої перерви і, скориставшись втратами суперника, скоротили відставання до 9 очок.

Вже на другій хвилині заключної чверті Запоріжжя через перебір фолів втратив і Антона Буца — у розпорядженні Валерія Плеханова залишилось 5 гравців! І навіть на цьому проблеми для Плеханова не завершились — через розсічення наприкінці матчу майданчик змушений був залишити Ілля Нємцу, замість якого “на одній нозі” на заключні хвилини вийшов Дмитро Липовцев. Ну а Мавпи тим часом робили все, щоб дотиснути знекровленого суперника і в заключну хвилину суперники входили за 6 очок переваги господарів. Неймовірно, але Запоріжжя втримав перевагу!

Залишившись з Міхеєвим, Тітовим, Мироненком, Сандулом та травмованим Липовцевим на майданчику колектив Валерія Плеханова, незважаючи на безліч втрат та помилок, зберіг переможний рахунок, здобувши перемогу у найбільш драматичному матчі сезону.

Гравці Запоріжжя продемонустрували неймовірний характер і вдруге перемогли Мавпами — 85:80.

Найкращим гравцем матчу став Андрій Мироненко, який реалізував фантастичні 9 з 9 триочкових, набравши 27 очок. Також відзначаємо роботу на щитах від Максима Сандула, який до 9 очок додав 17 підбирань (РЕ 25). У гостей 23 очка та 9 підбирань до активу записав Олександр Беліков, який став найкращим у своїй команді.

Суперліга Парі-Матч. Запоріжжя, ПС Юність

БК Запоріжжя - Черкаські Мавпи 85:80 (25:19, 25:11, 16:27, 19:23)

Запоріжжя: Сталлворт 18 + 9 передач, Титов 17 + 4 підбирання + 4 передачі - 6 втрат, Мироненко 27, Липовцев 7, Сандул 9 + 16 підбирань - старт; Нємцу 2, Міхєєв 0 + 4 підбирання, Буц 5 + 4 підбирання

Мавпи: Попов 10 + 4 перехоплення, Воєвода 6, Беліков 23 + 9 підбирань, Райт (10 + 10 підбирань + 6 передач, Сергєєв 3 - старт; Кольченко 11, Ткаченко 5, Руслов 2, Хаджифейзович 10 + 6 підбирань, Конєв.