Суперприз від "Венето" отримає уболівальник на першій грі 2020-го!


Вже 12 січня Черкаські Мавпи зіграють свій перший домашній матч у новому, 2020 році. Команда Максима Міхельсона в рідних стінах прийматиме одну з найменш передбачуваних команд у цьогорічному розіграші Суперліги Парі-Матч - МБК Миколаїв. Квитки на гру ТУТ

Гравці Віталія Чернія не надто вдало стартували на початку сезону, проте з приходом до лав корабелів Квентіна Петерсона, який одразу ж став кращим гравцем Грудня, увесь клуб з Миколаєва буквально переродився та почав одна за одною здобувати перемоги в чемпіонаті. 

Суперники цього сезону зустрічалися лише один раз - 7 листопада у гостях Мавпи перемогли з рахунком 68:76. В тій грі кращим був наш бігмен Діон Райт, який здобув 27 очок та зібрав 8 підбирань. 

12 січня Черкаським Мавпам буде потрібна максимальна підтримка шостого гравця, адже усім зрозуміло що корабели приїдуть до Черкас вкрай мотивованими на нові звитяги разом із своїм зірковим новачком. 

Також у великій перерві матчу  торговельна марка «Венето» подарує одному з уболівальників нашого клубу ультрасучасний матрац!  
Дороговартісний подарунок генерального партнера «Черкаських Мавп» буде розіграний між всіма власниками сезонних абонеме6нтів. 

Старт гри о 14:00. Квитки на гру ТУТ