Черкаські Мавпи - МБК Миколаїв. Напередодні гри

Анкета гри:
12
 січня, 14:00
Черкаси, ПС "Будівельник"
"Черкаські Мавпи" - МБК "Миколаїв"
Турнірне становище - 7/7 - шосте місце; 5/10 - 8-ме місце
Онлайн: Xsport, сайт "Черкаських Мавп"


Великий баскетбол повертається до Черкас. Перший матч у 2020-му році проведуть "Черкаські Мавпи" 12 січня. На власному паркеті підопічні Максима Міхельсона зустрінуться із МБК "Миколаїв". 

Черкасці без баскетболу вже три тижні. Після новорічних свят "Мавпи" ретельно готувалися до першої гри, тоді як суперник - "Миколаїв" має ігрову практику. 10 січня команда Віталія Чернія зіграла з "Київ-Баскетом" (91:96), до цього також "корабели" проводили матчі.

"Миколаїв" попри турнірне становище є міцним суперником. Зараз команда асоціюється переважно з персоною американського свінгмена Квентіна Пітерсона, котрий став кращим гравцем грудня. У середньому за гру Пітерсон здобуває 31,9 очка, 8,1 підбирання, 5 передач. 

Закрити цього баскетболіста - головне завдання черкаської команди. "Мавпи" ж підходять до матчу у максимально бойовому складі. За ці три тижні команда відновилася, травмованих гравців немає. Більше того, до Черкас повернувся Дмитро Скапінцев, який незабаром може зіграти в Суперлізі.Максим Міхельсон, головний тренер "Черкаських Мавп":
"Цікаво буде зіграти з "Миколаєвом", адже команда має у своєму складі дуже нестандартного та цікавого гравця (Квентін Пітерсон). Давно такого не було в Україні, щоб один гравець самотужки вирішував долі найскладніших матчів. Я думаю, що буде цікаво.
В будь-якому разі потрібно слідкувати за хлопцем, який здобуває більше 30-ти очок у середньому за гру. У нього є великі плюси у грі, є певні мінуси. Спробуємо закрити його. Дуже хороший гравець. Зрозуміло, що б ми не робили, левову частину командних очок він заб'є. Потрібно думати про тих людей, які допомагають йому. В будь-якому разі потрібно слідкувати за Пітерсоном, але не забувати про команду "Миколаєва" в цілому".


Не пропустіть перший матч у 2020-му році. Квитки на гру тут!!!